Лукас соціальний/Новини

«Свято дитинства» в Вінниці.

31 травня в м. Вінниці відбувся грандіозний день «Свято дитинства», організований газетою РІА на честь свого дня народження. Всім відомо, що жоден дитяче свято не обходиться без солодощів і частувань. Торгова Марка «Лукас», генеральний спонсор «Свята дитинства», зробила цей день по справжньому солодким. Великі пакети солодощів від ТМ «Лукас» отримали діти та їхні мами за участь і перемогу в веселих конкурсах від ТМ «Лукас».

На одному з конкурсів діти читали власні вірші про ТМ «Лукас». Тут були і численні слогани, і маленькі чотиривірші і малюнки. Пропонуємо Вам ознайомитися з кращими шедеврами дитячої творчості!

ЛУКАС – так смакує якість!
ЛУКАС всім дарує радість!

Як до магазину мама завітає,
Печиво смачненьке швидко обирає.
Марка всім відома – кожне дитя знає,
– ЛУКАС! Ну звичайно, краще не буває!

Всім учасникам цього конкурсу представник Компанії Вінницького регіону Денис Юр вручив заохочувальні солодкі призи, ну а переможцям дістався великий пакунок із солодощами «Лукас». Одна з дівчаток, отримавши подарунок, подякувала Дениса в віршах:

«Дякую! І Смачненьке, і корисне! З радістю будемо Їсти! »

«Свято дитинства» у Вінниці вдався на славу! Весело було абсолютно всім: і дітям, і їхнім батькам, і організаторам цього чудового заходу.

Повну інформацію про свято можна побачити за посиланням

Поділитися

Більше новин