Новини

Стрітенські вечорниці в стилі рок від «Духовної застави».

А що може бути оригінальнішим, ніж поєднання того, що на перший погляд, об’єднати неможливо? Саме так і народилася ідея вечорниць у стилі рок.

Цей жанр є своєрідний, сповнений різних упереджень. Багатьом здається, що рок – це важка музика, яка лише «оре та закладає вуха». Проте, під час вечорниці присутні зрозуміли – рок буває різний: ліричний та патріотичний, такий, що заставляє частіше битися серце й активніше працювати мозку. Як завжди, не обійшлося і без сюрпризів.

По-перше, знову було частування, але не вареничками, а млинцями. А до речі ви знали, що млинці – це варязька страва, що була привезена Рюриковичами ще за часів Київської Русі. По-друге, атмосферу нашого заходу підсилив талановитий гість – Євген Янкевич, який є очільником полтавської рок-ватаги «Дель Тора». Його пісні справді надихають, дають «поживу для розуму» та просто неймовірно запалюють!

 Підсумовуючи наше дійство, розуміємо – свято вдалося! Ще один виклик «Духовна застава» прийняла і достойно провела святковий захід! Сподіваємося, що Стрітенські вечорниці стануть традиційними. А тематику і стилі будемо намагатися завжди змінювати. Керівник «Духовної застави» протеірей Анатолій Куліш висловив подяку керівництву Компанії «Лукас»  у проведенні святкового заходу; « Низький уклін усім, хто допомагав та підтримував! Ви надихаєте розвиватися та рухатися вперед!»

Поділитися

Більше новин