Лукас соціальний/Новини

«Сіріус» отримав грошову допомогу від «ЛУКАС».

Нагадуємо, що в Компанії “Лукас” з 1 серпня стартував соціальний проект «Допомагаємо разом з «Тузя». Суть акції в тому, що з кожного проданого кілограму цукерок “Тузя”, кондитерська компанія “Лукас” відраховує 10 копійок на допомогу безпритульним тваринам.  Перші відрахування були відправлені до рідного міста, комунальному підприємству “Спецсервіс Кременчук». На ці кошти були придбані операційний стіл, та інструменти для лабораторії. У планах Компанії допомогти, якомога більшій кількості таких притулків в Україні. І вже наступні два транша за жовтень та листопад  місяць  загальною сумою 41643.58грн. були  відраховані київському притулку «Сіріус». На цю суму працівниками були придбані  дошки та  змонтована  нова  підлога у вольєрах, а також закуплений корм для всіх мешканців притулку

 За 13 років існування притулку було влаштовано понад 4000 тварин, фондом проводиться безкоштовна вакцинація, стерилізація і допомогу в утриманні вихованців малозабезпечених сімей. Зараз у притулку фонду «Сіріус» проживає понад 1500 собак і котів. Транш за листопад буде також відправлено притулку «Сіріус», «маленьким хвостикам» потрібно утеплення та підготовка вольєрів до зими!

Притулок для безпритульних тварин Сіріус

 Купуючи якомога більше цукерок “Тузя”, кожен з нас допомогає бездомним тваринам. Компанія “Лукас” має надію поступово долучити до соціального проекту всю Україну та допомогти великій кількості безпритульним тваринам!

Приєднуйся та допомагай разом з “Тузя”!

 *Допомога здійснюється у розмірі 0,1 грн. від вартості кожного кілограму цукерок, реалізованих ПП ВТК «ЛУКАС» на територію України. Кошти перераховуються особам (за вибором ПП ВТК «ЛУКАС»), діяльність яких пов’язана з наданням допомоги безпритульним тваринам (під безпритульними тваринами розуміються – домашні тварини, що залишилися без догляду людини або утворили напіввільні угруповання, здатні розмножуватися поза контролем людини). Проект проводиться з 01.08.2019 по 01.08.2020р. на території України, окрім тимчасово окупованих територій. Під «Цукерками» розуміються виготовлені ПП ВТК «ЛУКАС» цукерки: «Цукерки “Тузя” глазуровані кондитерською глазур’ю з молочно-грильяжним корпусом (в обгортці)», «Тузя classic» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом», «Big Tuzya» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом» та «Big Tuzya light» глазуровані.

Поділитися

Більше новин