Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
  • #
  • #
  • #

Новини

Назад до новин
22.05.2019
Конкурс "Вгадай та вигравай!"

Мріяли отримати величезну коробку неймовірно смачних цукерок Sharzan new від Lukas? Тоді, конкурс "Вгадай та вигравай!" саме для вас! 

Прийняти участь у нашому конкурсі - дуже просто. Достатньо бути зареєстрованим користувачем у соціальній мережі Facebook, бути підписаним на нашу офіційну сторінку "Кондитерська компанія Лукас". Зробити репост ось цього конкурсного запису в себе на сторінці у Facebook та, проявити трохи кмітливості - а саме: вгадайте, які два факти з восьми нижче наведених є хибними і залиште в коментарях під конкурсним постом  на нашій офіційній сторінці у Facebook, номери двох хибних фактів.

Факт №1: "Лукас" експортує продукцію у більше ніж 45 країн світу

Факт №2: Ми встановили 10 солодких рекордів України за 17 років.  Серед них - найбільше печиво "Вушко", найбільший у світі макет Ейфелевої вежі з листкового печива, найбільший 3D-торт з найбільшою кількістью шарів тіста в Україні та найбільша мозаїка з цукерок тощо!

Факт №3: У 2016 році відбулося відкриття Кондитерського Дому Lukas Кременчук - першого об'єкту бренду LUKAS LAND

Факт №4: Кондитерська Компанія "Лукас" є переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» 2013 року.

Факт №5: У 1997 році відкрито перший у місті фірмовий кондитерський магазин «Лукас».

Факт №6: Цукерка «Sharzan» - абсолютний переможець програми «Знак якості» телеканалу «Інтер».

Факт №7: На фестивалі «Солодкий Кременчук» Компанія «Лукас» подарувала, більше ніж 60 000 цукерок кременчужанам та гостям міста.

Факт №8: Компанія «Лукас» у 2018 визнана кращим експортером року у місті Кременчук.

Що правда, а що вигадка? Щоб вам було трохи легше, робимо підказку: перевірити достовірність того чи іншого факту можна ось на цій сторінці, цій та на цій.

Бажаємо успіхів!