Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
  • #
  • #
  • #

Новини

  • Головна
  • Новини
  • Компания «Лукас» признана лучшим экспортером года в городе Кременчуг.
Назад до новин
17.12.2018
Компанія «Лукас» визнана кращим експортером року у місті Кременчук.

Кондитерська Компанія Lukas відправляє солодощі у 42 країни світу. Керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності компанії «Лукас»» Кіра Булік, з командою ЗЕД вже котрий рік підкорює міжнародні ринки, та додає нові країни на мапу солодощів Компанії. «Наші круасани вже продаються у Франції. І треба відзначити, припали до смаку французам. І якщо раніше підприємство «Лукас» запрошувало до співпраці, то зараз обирає з ким працювати.», - говорить Кіра. Ще К. Булік відзначає, що «Лукас» потрапив до ТОП-8 національних експортерів, залишивши позаду «Житомирські ласощі» і «Домінік». Сьогодні 17 грудня міський голова зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу міста Кременчука, які стали переможцями конкурсу «Кращий експортер року». Вітаючи учасників зустрічі, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що останні статистичні показники діяльності підприємств малого та середнього бізнесу Кременчука засвідчують прогрес у їх розвитку, який позитивно впливає на динаміку місцевої та національної економіки. Компанія «Лукас» надає робочі місця на кременчуцькому ринку праці, забезпечує стабільне надходжень до міського бюджету, та створює позитивну репутацію місту в цілому.

 Мер міста пообіцяв і надалі підтримувати місцевого товаровиробника, а також подякував колективам малого та середнього бізнесу Кременчука за їх внесок у розбудову нашого міста, за те, що, освоюючи нові внутрішні та зовнішні ринки, вони роблять промоції нашому місту. У рамках зустрічі було вручено нагороди переможцям конкурсу «Кращий експортер року», яким стала «Виробничо-торговельна компанія «Лукас».

 В 2019 році ми плануємо і далі розширяти кордони та доставити смаколики, кожному хто полюбляє солодощі в Україні та закордоном!