Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
  • #
  • #
  • #

Новини

  • Головна
  • Новини
  • Итоги года! Территориальные менеджеры со всей Украины в гостях у «Лукас»!
Назад до новин
30.01.2019
Підсумки року! Територіальні менеджери з усієї України в гостях у «Лукас»!

У вівторок 29 січня відбулися національні збори менеджерів з питань регіонального розвитку! Команди з усіх областей України приїхали поділитися досвідом і отримати потужний заряд мотивації на 2019 рік. Ми об'єднали всю Україну, зустрічали колег з усіх куточків нашої країни, всі регіони від Львова до Донецька включно. Менеджери познайомилися один з одним, як «новачки» так і ті хто співпрацює з нами протягом 10 років.

День почався з приємної екскурсії на виробництво. Колеги змогли подивитися всі етапи виготовлення печива «Зернове» і цукерок «Лукася» та «Пташине Молоко», спробувати готовий продукт прямо з «конвеєра», та підзарядитись солодощами і позитивом. Наші колеги з регіонів відвідали храм Ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радість», який знаходиться на території Компанії «Лукас». Гостинна зустріч від настоятеля храму - протоієрея Анатолія Куліша, була дуже духовної і приємною.

Далі менеджерів запросили в конференц-зал для обговорення важливих питань, кожен зміг розповісти про свої досягнення і внести побажання. Також були поставлені нові цілі на 2019 рік з потужною мотивацією.  Потім наших гостей чекав душевний та приємний вечір в компанії колег, в самому смачному гастропабі м.Кременчук «Kruason». Апетитні закуски, хоспер-меню та напої вразили різноманітністю і смаком наших гостей, а кульмінацією вечора став караоке «заспів». На такій позитивній ноті завершився дуже насичений день. Побажаємо нашим колегам з легкістю досягати поставлених цілей та кар'єрного зростання в нашій компанії «Лукас»!

Пишаємося Вами!