Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
  • #
  • #
  • #

КОНДИТЕРСЬКІ “СЛОЙКА”

У мережі кондитерських свіжої випічки та солодощів «Слойка» від ТМ «Лукас» широко представлений повний асортимент продукції ТМ «Лукас»: смачні торти, хитромудрі тістечка, різноманітне печиво та цукерки, круасани і КруасОни, тільки що випечені листкові пиріжки з різними начинками і навіть штруделя! Також в наших кондитерських Ви можете замовити торт будь-якої складності для Вашого свята.

В “Слойці” Вам також запропонують широкий асортимент напоїв: чай, кава, молочні коктейлі, різноманітні соки-фреш та інші гарячі й охолоджувальні напої, кожний з яких можна взяти з собою, для цього передбачені спеціальні стаканчики.

В торговому залі встановлено кілька столиків, за якими можна зручно розташуватися, випити кави з приголомшливо смачним десертом або апетитним пиріжечком з листкового тіста, поспілкуватися з друзями і просто приємно провести час!

Запрошуємо Вас, дорогі кременчужани, та гості нашого міста, відвідати кондитерські свіжої випічки та солодощів «Слойка» від ТМ «Лукас». Приємний інтер'єр, привітний персонал, завжди свіжа випічка та доступні ціни приємно здивують і порадують Вас.

м. Кременчук:

Кондитерська «Слойка» №2: вул. Приходька, 69 (Район Крюков) +38 (067) 530-51-78

м. Миргород:

Кондитерська «Слойка» №4: вул. Гоголя, 103 +38 (096) 123-31-31