Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
  • #
  • #
  • #

Екскурсії

МУЗЕЙ

Музей історії Компанії «Лукас» був заснований в 2012 році. Експозиції музею розкривають історію становлення підприємства. Окрема виставка познайомить Вас з історією розвитку кондитерської справи в Україні та Кременчуці, починаючи з 1861 року. Тут Ви побачите старовинні фотографії та газети, муляжі етикеток і першої кондитерської реклами. Серед експонатів цієї експозиції самовар Баташева, що датується 1861 роком, оригінальна бляшана упаковка чаю з першої кондитерської Кременчука, а також гроші та особисті речі перших кременчуцьких кондитерів тієї епохи.

Екскурсії

УВАГА! Екскурсії до світу солодощів LUKAS переносяться на весну ! У зв'язку з продовженням модернізації виробництва, поспішаємо повідомити наших гостей, що заявки на проведення шкільних екскурсій у цьому сезоні не ПРИЙМАЮТЬСЯ. Компанія «Лукас» із задоволенням чекає всіх бажаючих навесні 2019 року. Ми розповімо про історію Компанії та відкриємо секрети, як готують ваші улюблені солодощі. А також кожна дитина у фіналі подорожі, обов'язково отримає свій солодкий подарунок. Записатися на екскурсію та отримати відповіді на питання за телефоном 096 737 34 11 - Дар'я. Слідкуйте за новинами на сайті, а також у групі на FACEBOOK

 

 

Екскурсія включає в себе відвідування музею Компанії, діючого виробничого цеху і храму, розташованого на території Компанії. В програму екскурсії включена і незвичайна дегустація, на якій школяри зможуть скуштувати щойно приготовані солодощі. Після закінчення екскурсії дітей чекає сюрприз - загальна фотографія на пам'ять і солодкий подарунок від «Лукас».

Екскурсії безкоштовні, тому прохання послугами туристичних агентств, які вимагають оплату за екскурсію, не користуватися.

Після закінчення екскурсії школярі зможуть відвідати гастропаб "Круасон" та фірмовий магазин солодощів Lukas Sweets, розташований поруч з підприємством.