Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
#

Виробництво

Виробнича структура компанії «Лукас» включає в себе три виробництва, оснащених професійним сучасним високотехнологічним обладнанням швейцарського, італійського та вітчизняного виробництва, що дозволяє випускати продукцію високої якості. Гордість підприємства - нові індустріальні лінії з виробництва листкових борошняних виробів, виробництву грильяжних цукерок і цукерок зі збивним корпусом.

Лінії з виробництва цукерок мають спільну виробничу потужність до 23 тонн продукції на добу. Всі технологічні процеси цих ліній повністю автоматизовані, починаючи з подачі кондитерської глазурі, закінчуючи укладанням готової продукції на пакувальну машину, що повністю виключає ручну працю та гарантує високу якість  продукції.

Унікальна ексклюзивна лінія RONDO з виробництва листкової продукції

Ексклюзивні лінії з виробництва борошняних листкових виробів фірми RONDO розроблено та створено спеціально для компанії «Лукас». RONDO - визнаний світовий лідер в області виробництва хлібопекарського та кондитерського обладнання. Компанія «Лукас» є ексклюзивним партнером фірми RONDO на території України. Загальна виробнича потужність ліній - до 40 тонн продукції на добу.

Унікальність цих ліній в їх багатофункціональності - можливість випуску продукції різної текстури, форми, величини та оформлення. Завдяки цьому високоякісному обладнанню, на ринок була успішно виведена продукція, яка не має аналогів в Україні. Це листкові борошняні вироби невеликого розміру з начинкою - «Грильяжні», «Джага Джага», «Марцелик» та ін. Також на цих лініях випускається всіма улюблена продукція «Вушка», «Вушка з маком», круасанчики, «Вулик», «Зернове »та ін.

На підприємстві організовано безтарнt зберігання борошна (з автоматичною подачею та дозуванням), патоки та згущеного молока. Освоєно власне виробництво кондитерської глазурі, десертних начинок і начинок на натуральної фруктової основі.

Кожен цех обладнаний спеціальними металодетекторами, що гарантує безпеку готового продукту, виробленого ТМ «Лукас».

Всі кондитерські вироби ТМ «Лукас» виробляються з високоякісної сировини, переважно українського виробництва.