Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
#

Про компанію

 

Приватне підприємство «Виробничо - торгова компанія «Лукас» – сучасне, стабільне підприємство з випуску та реалізації кондитерських виробів, яке було засноване 6 листопада 1999 року.

Розпочавши свою діяльність, як виробник кондитерських виробів, компанія пройшла шлях від невеликої фірми з випуску пісочного печива (усього 10 кг в зміну в орендованій пекарні площею 32 м2) до потужного виробничого підприємства з сучасною матеріально-технічною базою.

Компанія «Лукас» має чотири власні виробничі майданчики, загальною площею близько 17 га, сучасні складські приміщення з автоматичною системою контролю температурного режиму, мережу фірмових магазинів Lukas Sweets, гастропаб «Круасон», Кондитерський Дім Lukas Land Кременчуг.

Виробнича потужність підприємства на сьогодні становить 2500 тонн на місяць (близько 100 тонн на добу). Наразі компанія «Лукас» входить до числа передових підприємств галузі. Власність компанії – ексклюзивне високоякісне обладнання всесвітньо відомої компанії RONDO (Швейцарія) та провідних українських виробників. Асортимент підприємства нараховує більш ніж 100 найменувань. Серед них печиво з листкового тіста, круасани, цукерки та бісквітно-кремова продукція. В компанії працює 1048 осіб. Середня заробітна плата – 15500 грн.

На сьогодні ПП ВТК «Лукас» реалізує власну продукцію в Україні та 52 країнах світу.

Близько 100 торгових марок та патентів, під якими реалізується продукція «Лукас», отримали правову охорону на території України та за кордоном.

Солодощі від торгової марки «Лукас» своєю якістю та смаком добре відомі споживачам, оскільки Компанія завжди дотримується встановлених стандартів, ретельно контролює, аби продукція була не тільки смачною, але й безпечною. «Лукас» працює відповідно до законодавчих та міжнародних вимог з безпечності харчових продуктів. У 2018 році компанія успішно пройшла сертифікаційний аудит італійської компанії та отримала сертифікат відповідності вимогам схеми FSSC 22000, в основі якої лежить принцип аналізу ризиків харчової безпеки та встановлення критичних точок контролю, що дозволяє забезпечити контроль продукції на всіх етапах виробництва.

Приватне підприємство «Виробничо-торгова компанія «Лукас» є відповідальним партнером місцевих органів влади, будучи сумлінним платником податків і забезпечуючи стабільні податкові відрахування, вносить значний вклад у розвиток економічного потенціалу країни, поліпшення якості життя споживачів. За минулий рік компанією було сплачено податків на суму 69,2 млн. грн.; за 9 місяців 2019 року – 59,6 млн. грн.

Стабільна робота підприємства дозволяє вирішувати багато соціальних питань. У компанії накопичено значний досвід зі створення сприятливих умов праці, охорони безпеки, рівня заробітної плати, організації та проведення дозвілля.

Важливою складовою добродійної діяльності є реалізація проектів у соціальній сфері. Серед багатьох добрих справ – капітальний ремонт пологового будинку другої міської лікарні.

Усвідомлюючи важливість підтримки молоді, компанія бере участь в освітніх проектах і програмах та виділяє кошти для міських шкіл. Довіру можна завоювати тільки конкретними діями – «Лукас» активно розвиває власні соціальні ініціативи, виступає меценатом багатьох соціальних проектів.

Завдяки заходам з популяризації кондитерських виробів, компанія за останні 10 років зареєструвала 12 рекордів України!

Розвинена інфраструктура, сучасні технології, професійне кондитерське обладнання від всесвітньо відомих компаній, власні розробки та висока кваліфікація фахівців - складові успіху ТМ «ЛУКАС»! Але найголовніша частина успіху Компанії – це Люди – «Золотий фонд «Лукас». Саме вони вклали свою енергію, свій талант, частинку своєї душі і ось уже багато років йдуть однією дорогою - разом з «Лукас»!

 

З фінансовою звітністю та аудиторським висновком можна ознайомитись тут.

НАША МІСІЯ

Ми покликані нести людям радість і задоволення, виробляючи високоякісні кондитерські вироби.

Ми покликані сприяти розвитку наших партнерів, надаючи високоякісну продукцію, навчання та консультації.

Наша мета: бути кращими - бути ЛІДЕРАМИ.

Наші принципи:

 • Чесність.
 • Порядність.
 • Взаємодовіра.
 • Відповідальність.
 • Послідовність.
 • Системність.

Ми працюємо для того, щоб максимально та в повній мірі задовольнити потреби споживача в якісних і безпечних для здоров'я кондитерських виробах на основі натуральних інгредієнтів.

 • Рекорд України 2013
  Найбільше в Україні печиво «Вушко» (виріб борошняний листковий).

  Печиво - рекордсмен, більш ніж у 180 разів більше розмірів стандартного аналога.

  Довжина - 0,57 м, ширина - 0,31 м, вага - 1,54 кг.

  Всі досягнення
 • Рекорд України 2013
  Найбільший у світі макет Ейфелевої вежі з листкового печива.

  Висота - 1 м 90 см.

  Всі досягнення
 • Рекорд України 2016 рік
  Рекорд було презентовано на фестивалі "Солодкий Кременчук". Торт скуштували понад 10 000 кременчужан.

  Найбільший 3D торт в Україні:

  Розмір: 4х2 м

  Вага: 1 147 кг

  Кількість шарів тіста: 6 479 шт.

  Всі досягнення
 • Рекорд України 2016 рік
  LUKAS-КРЕМЕНЧУК-УКРАЇНА - мозаїка з нових європейскіх цукерок"Лукас"!

  Діаметр: 2 м 18 см

   

  Всі досягнення
 • Найбільша кількість шарів у торті

  Загальна кількість шарив: : 11 520

  Кількість коржів: 45

  Торт "Наполеон "Лукас"

  Всі досягнення
 • Рекорд України 2016 рік
  Найбільша кількість солодощів на загальноміському чаюванні

   Загальна вага з`їдених солодощів: 4 100 кг

  Всі досягнення