Настав час рішучих дій та прийняття швидких рішень кожним: владою, бізнесом, громадянами. І для досягнення спільної мети ніхто не розділяє на мої та не мої проблеми, включається кожен.
ПП ВТК «ЛУКАС» – це виробнича компанія, основним видом діяльності якої є виробництво кондитерських виробів тривалого зберігання.
Тому звертаємося за допомогою, до когось уже не вперше, але ситуація змушує! З початку війни в Україні було зруйновано багато виробництв, бізнес завмер, і ПП ВТК «ЛУКАС» не є виключенням. Щоб відновити роботу підприємств-виробників необхідно якнайшвидше запустити безперервний рух коштів між виробниками сировини, виробниками готової продукції, торговими мережами та державою. Виробництва чекають на кредитні кошти з нульовою або зниженою відсотковою ставкою, щоб хоч якось вижити.
На 22 березня 2022 року сума відвантаженого та несплаченого товару ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» складає близько 22 мільйонів гривень. З яких близько 75% прострочено до сплати.
Втім, ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» навмисно затримує оплати та своїми діями призвела до кризи цілого підприємства ПП ВТК «ЛУКАС».
В Україні існує гостра необхідність в оперативному забезпеченні населення продуктами харчування, яких не вистачає, у магазинах пусті полиці з харчовими продуктами, є нагальна потреба саме у продуктах тривалого зберігання, які виробляє ПП ВТК «ЛУКАС».
Оскільки через тривалу несплату ТОВ «СІЛЬПО-ФУД», ПП ВТК «ЛУКАС» під загрозою зупинення виробництва та існує загроза забезпеченню продовольством у військовий час.
ПП ВТК «ЛУКАС» у воєнний час допомагає армії, теробороні, постраждалому населенню всіма можливими способами, на жаль зараз доводиться відмовляти деяким через зупинення роботи підприємства. Працюємо на резервах, кредитні кошти вибираються під великі відсотки.
Таким чином ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» несе відповідальність за невиконання своїх зобов’язань не тільки як господарське підприємство, а й як підприємство, що своїми діями підриває безпеку країни.
Дії ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» є ганебними та неприпустимими у даний час.
Припускаємо, що така ситуація виникла й у інших постачальників.
Також хочемо звернути увагу телеканалу СТБ. У Вашому відеоролику про Бізнес-батальйон від 06.03.2022 однією з компаній, яка допомагає армії та державі у воєнний час, поряд з компанією «Лукас» та іншими гідними цього звання компаніями, є «Сільпо».
Ми, як патріотична компанія, яка допомагає армії та українцям у воєнний час, поруч з іншими компаніями, не хочемо бути в одному списку з компанією Сільпо, яка гальмує боротьбу України з окупантами, порушує закони.
Просимо Вас за можливості скоректувати відеоролик, залишивши в ньому компанії, які допомагають Україні, а також допомогти поширити інформацію з цього листа.
Оскільки ситуація максимально критична і потребує оперативного рішення з боку органів державної влади, просимо (в тому числі повторно) втрутитися та вирішити питання заборгованостей ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» перед постачальниками, тим самим прискоривши відновлення роботи підприємств України.
Сільпо, не зупиняй «Лукас» – терміново поверни борг!!!