Відео галерея/Новини

Компанія «Лукас» представила світовий рекорд у Кременчуці

На порозі 2022 року у прямому етері популярного телешоу компанія «Лукас» встановила свій 12-й український та 1-й світовий рекорд — найбільша грильяжна цукерка Sharzan. Команда кращих спеціалістів протягом 3-х місяців працювала над створенням цукерки, вага якої становить 1 тонну, а довжина — 2, 01 метри.

«Після реєстрації рекордну цукерку перевезли на головну виставку столиці, де відвідувачі змогли познайомитися з досягненням не лише компанії «Лукас», а й усієї України та світу. Сьогодні таку можливість мають і мешканці рідного Кременчука», — прокоментувала креативна директорка компанії «Лукас» Людмила Боталова.

Із черговим успіхом команду «Лукас» привітав міський голова Віталій Малецький: «Ще один рекорд, ще один крок вперед у розвитку нашої харчової промисловості та в підтриманні бренду Кременчука й України у світі».

Мешканці Кременчука та гості міста зможуть особисто познайомитися із зірковою цукеркою з 14 по 28 лютого, а також взяти участь у розіграші, сфотографувавшись на фоні солодкого рекорду та розмістивши це фото у Facebook з хештегом #sharzanworldrecord. І вже 1 березня оголосять переможців, які отримають солодкі призи.

«Кременчук завжди був містом-воїном, містом-трудівником. Загальновідомо, що Кременчук – це промисловий центр, великий транспортний вузол, значний культурний і науковий центр. А ще здавна Кременчук називали “солодким містом”.
Кондитерська компанія “Лукас” стала гідним цієї солодкої справи і щодо високої якості, і щодо благодійності та поширення знань про рідне місто», – привітала в.о. директора краєзнавчого музею Гайшинська Алла Павлівна.

Відкриття експозиції в Кременчуці ознаменувало початок зіркового туру цукерки-рекордсменки, адже її планують представити в найбільших містах країни.

Поділитися

Більше новин