ПАРТНЕРСТВО З «ЛУКАС»

Компанія орієнтована на довгострокові та довірчі ділові партнерські відносини, якісно та оперативно виконуючи взяті на себе зобов’язання. Серед наших партнерів – тільки надійні та компетентні компанії з відмінною діловою репутацією, що гарантують якісні та передові з технологічної точки зору продукти та послуги для своїх клієнтів. Ми цінуємо і поважаємо своїх партнерів, будуємо взаємини на основі співробітництва і взаємної вигоди – саме ці критерії і є запорукою взаємного успіху на ринку.

ТЕНДЕРИ

Для реалізації прозорості та конкурентності тендерних закупівель, а також для забезпечення об’єктивності прийнятих рішень, нашою Компанією була впроваджена автоматизована система електронних закупівель. З цього моменту, абсолютно всі закупівлі, проводитимуться виключно в цій системі.

Для участі в проведених компанією «Лукас» конкурсах, всім потенційним партнерам необхідно пройти реєстрацію в електронній системі закупівель.

Ми цінуємо наших партнерів, з якими працюємо. Але ми завжди відкриті і для співпраці з новими постачальниками. Якщо ви нам можете запропонувати: високу якість товарів, робіт або послуг, дотримання термінів постачання, прийнятний рівень цін і гнучкі умови оплати – сміливо реєструйтеся і беріть участь у конкурсі. Компанія «Лукас» гарантує потенційним партнерам прозорий підхід до кожної комерційної пропозиції, своєчасні розрахунки за поставлені товарно-матеріальні цінності та надані послуги.

Ознайомитися з інформацією про підготовку до проведення і завершених конкурсах ви можете тут.
Ми запрошуємо вас до участі в наших конкурсах і сподіваємося на взаємовигідне співробітництво.

Л-ТРАНС

Компанія «Л-транс» – молоде підприємство, що динамічно розвивається, основними напрямками діяльності якого є: транспортна логістика, СТО, послуги спецтехніки, будівельно-монтажне управління, автомагазин, GPS-обладнання.

Перевезення вантажів автомобільним транспортом. Послуги міжміських перевезень по Україні.

Начальник відділу – Курінний Олексій Іванович
097-9224848 – kurinnyi.aleksey@lukas.com.ua
Ведучий логіст – Педай Ігор Іванович
067-6261770 peday.igor@lukas.com.ua

 

Ремонт та обслуговування автомобільної техніки. Послуги з діагностики, обслуговування та ремонту автомобілів DAF.

Начальник СТО – Федоренко Олег Іванович
096-1234-095 – fedorenko.oleg@lukas.com.ua

 

Надання послуг будівельної та спеціальної техніки. Послуги самоскида, екскаватора, гідромолота, автокрана, фронтального навантажувача.

Начальник транспортної дільниці – Гармаш Сергій В’ячеславович
098-0185500 – garmash.sergey@lukas.com.ua

 

Виконання робіт з будівництва та ремонту будівель і споруд. Послуги з будівництва й ремонту будь-якої складності.

Начальник – Токар Михайло Михайлович
096-3047409 tokar.mihail@lukas.com.ua

 

Продаж автомобільних запчастин. Запчастини для легкових і вантажних автомобілів.

Директор автомагазину – Кустенко Павло Анатолійович
067-6261810 – Lparts@ukr.net

 

Установка, ремонт та обслуговування GPS-обладнання. Послуги з монтажу систем GPS-моніторингу.

Спеціаліст з GPS-моніторингу – Юрий Иванов
097-349-09-18 – ivanov.y@lukas.com.ua

МИТНИЙ БРОКЕР

Бюро декларування митних вантажів надає повний комплекс митних послуг (оформлення експорту, імпорту та ін.) організаціям і приватним особам. Наш девіз: якісний сервіс за прийнятною ціною в оптимальний термін. Ви нам надаєте тільки рахунок-фактуру. Все інше ми зробимо за Вас. Ми відкриємо для Вас всі кордони!

тел.: 098-401-97-67

ved.broker@ukr.net

м. кременчук, вул. Московська, 6

ШВЕЙНЕ ВИРОБНИЦТВО

Основний напрямок діяльності швейного підрозділу Виробничо-торгової компанії “Лукас” – виробництво корпоративного одягу для співробітників компанії. Широкий асортимент виробів, сучасні матеріали, оригінальні конструкторські та дизайнерські рішення дозволяють забезпечити всіх працівників виробництва та структурних підрозділів якісною та зручною формою. Крім того, на виробничих потужностях підрозділу виготовляється стильний одяг і шкільна форма для дівчаток під TM Lukas.