Обробка замовлень.

Замовлення за допомогою сайту приймаються цілодобово. Замовлення, що прийняті до 12:00 поточного дня – відправляються у день прийому. Замовлення, які були прийняті після 12:00 поточного дня – відправляються на наступний день. У неділю замовлення приймаються та оброблюються, але відправляються у понеділок.

Способи оплати

Мінімальна сума замовлення складає – 250 грн.

На даний момент доступні наступні способи оплати товару:

  • За допомогою сервісу Liqpay. Клієнт оплачує банківську комісію за тарифами свого банку. Ми є платниками єдиного податку. Ціни на сайті вказані з урахуванням всіх податків і зборів.
  • Накладений платіж (Нова Пошта). При оплаті накладеним платежем, клієнт сплачує зворотну доставку грошей за тарифами Нової Пошти.
  • Готівкою кур’єру. (Smile доставка).

Умови доставки товару

Доставка замовлення клієнту виконується безкоштовно :

За допомогою “Нової пошти” до найближчого відділення у межах України за вийнятком тимчасово окупованих територій та АРК. За умови замовлення адресної доставки, вартість доставки від відділення до вказаної клієнтом адреси сплачує клієнт.

За допомогою служби “Smile доставка” за умови, якщо замовлення доставляється у межах міста Кременчук.

Час та сроки доставки

Час та сроки доставки узгоджуються з менеджером, який обов’язково зв’яжеться з клієнтом відразу після того, як замовлення надійде на обробку менеджером.

Умови повернення

Повернення товару здійснюється згідно з чинного законодавства України про захист прав споживача.

УВАГА! Невірно зазначений номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується Політикою конфіденційності.

Телефон для зв’язку: 098-12345-16

Гаряча лінія (безкоштовно по Україні)* : 0800505091

Електронна адреса для зв’язку: hotline@lukas.ua

*Безкоштовно зі стаціонарних телефонів. З мобільних – за тарифами мобільного оператора.

0