Усі чекають на новорічні дива, а ТМ «Лукас» створює їх вже зараз!

Готуй санчата влітку… 

Не встигнете озирнутися, як Новий рік от-от постукає у двері! Ми подбали про солодкий смак Ваших свят! Солодощі для дітей, коханих та близьких – обов’язкова частина чудес. Тож слід ретельно підготуватися. Тут допоможуть наші найсмачніші подаруночки, які створені для Вашого новорічного запалу та захвату! Святий Миколай заздалегідь готує ласощі для малюків, тому обирає оптові передзамовлення від «Лукас». Адже так він отримує знижку й упевненість! Тому і Вам дає пораду купувати необхідну кількість подаруночків оптом для рідних, друзів, дітлахів або ж колег саме з “Лукас”!  Обираючи «Лукас», Ви зможете купити необхідну кількість подарунків оптом для будь-якого колективу! Найкраще та найяскравіше для щасливих та солодких посмішок цієї зими Ви можете обрати вже зараз!

Мінімальне замовлення – від 120 шт. Мінімальна сума передплати – 30%.
"З новим роком 2021" №1

Набір №1 "З новим роком"

Час чарує тихим кроком,

«Лукас» – смак Нового року!

Набір «З Новим роком!» створений, щоб кожен зимовий день був наповнений святковим настроєм! Ліхтарики, запах ялинки, теплий чай та цукерки – ідеальна атмосфера для дива. Ми наповнили подаруночок найкращими та найпопулярнішими солодощами, які стовідсотково порадують найрідніших. Вибуховий «Sharzan», оксамитовий «O`Damer», неймовірні «LaLaFa», запальний «Tuzya», особливі «Bifesti», надзвичайна «Лукася», корисна «Deka&Della», надихаючий «Marmilike» та ніжна «Аркадія» – смачна компанія Ваших свят!

Замовити 

"З новим роком 2021" №2

Набір №2 "Смак свята"

Чудес бува бракує в світі

Смак свята подаруймо дітям!

Набір «Смак свята» – найкращий вибір для солодких мрій малюків! Скільки щастя вони отримують лише від слова «солодощі»! «Лукас» знає таємниці радощів! Ще більше цукерок – ще більше посмішок! До вибухового букету солодощів ми додали більше смаків «Bifesti», «Marmilike», «Лукася» і «Tuzya»! Обирай новорічну казку в тубусі!

Замовити 

Набір Новорічних подарунків від "Лукас"

Набір №3 "Солодких свят"

Заради посмішок малят,

Бажаєм Вам солодких свят!

Набір «Солодких свят» – найбільший букет улюблених смаколиків! Жодна справжня казка не обійдеться без солоденького, тому вдалий вибір подаруночків – неабияк важливе, але завжди радісне рішення! До найкращої симфонії ми додали мелодійну цукерку «Women’s caprice» з різним наповненням та ще більше смаків «Лукася»! Ваші солодкі емоції – найголовніше для нас!

Замовити 

"З новим роком 2021" від "Тузі"

Набір №4 "Гостинець від Тузі"

Святковий настрій друзям!

Й гостинець несе Тузя!

Набір «Гостинець від Тузі» – найкращий подарунок смачненького!  Казка починається саме у новорічну ніч! Подейкують, що з «Лукас» казка набуває особливого відтінку.  Усередині цієї коробочки ховаються солодкі дива, а точніше найсмачніші цукерки, що зачаровують відчуттям свята. Усі види улюблених цукерок «Тузя», незабутні «Аркадія», повітряні «Пташине молоко» та різноманітні смаки «Лукася»! Особливий набір для особливих друзів!

Замовити 

Якщо у Вас виникли додаткові питання, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою телефону 0-800-50-50-91 або за допомогою форми онлайн зв'язку на сайті.

Мінімальне замовлення - від 120 шт. Мінімальна сума передплати - 30%.

Щоб зробити замовлення онлайн, будь ласка, скористайтеся формою нижче: