Новини

Зимова казка 2021 разом з «Лукас»

Ельфи були чарівними гідами в казковій країні, які проводили до самого Санти! Цей сивочолий дідусь пригощав найсмачнішими цукерками від «Лукас». Танці, співи та солодощі!

Окремий вид мистецтва – декорації Резиденції! Гігантський Sharzan, ялинки з цукерок, величезні подаруночки, чарівна скринька із солодощами! Все так і шепоче «Лукас» – експерт солодких почуттів (особливо на свята)!

Резиденція Санти на ВДНГ не схожа на жодну з відомих аналогічних домівок головного героя Нового року: тут відчувається повне занурення в атмосферу свята, а декорації і талановита гра акторів захоплюють уяву так, що хочеться знову й знову повертатися, досліджувати, розглядати та вивчати кожен куточок чарівного світу.

Резиденцію Санти на ВДНГ – світ, який створено талантом команди легендарного шоу “Вартові Мрій”. Дітлахи заходять до української Лапландії з неймовірною цікавістю, а виходять з широчезними посмішками та з «Шарзанчиком» в руках!
У зв’язку з локдауном з 08.01 по 24.01 – закрита робота локацій, які працюють в приміщенні (Резиденцію Санти також).
За період активної роботи Резиденції : неймовірна кількість діточок отримала свою порцію новорічної казки;ніхто не залишився без солодкого Лукас-подаруночка від Санти; кількість посмішок посмішок зросла на 35 %; сенсація – у соц.мережах з’явилися фото з Сантою; а ельфи подружилися з вражаючою кількістю дітлахів.
Зимові свята закінчуються! Тож можна починати чекати на Зимову Казку 2022! Далі більше, далі масштабніше та смачніше!

Поділитися

Більше новин