Лукас соціальний/Новини

Здорові діти – запорука майбутнього!

Турбота про здоров’я підростаючого покоління – це найнадійніші, правильні і благородні інвестиції в наше майбутнє. Саме так вважає керівництво компанії «Лукас».

Підтвердження цьому – численні благодійні ініціативи та спонсорська допомога дітям.

У розпалі – літо! Це не тільки пора відпочинку, але і час подбати про своє здоров’я, особливо здоров’я дітей. Саме тому Компанії «Лукас» в цей раз виступила з ініціативою проведення нового проекту «Здорові діти – запорука майбутнього!». Даний проект підтримали: депутат обласної ради Володимир Онищенко; фельдшер Нарожанского фельдшерко-акушерського пункту (ФАП) Сергій Полупан; депутат районної ради Наталія Перетятько; сільський голова Нарожанского сільської ради Валерій Махно; голова ради сільгосптоваровиробників району; депутат районної ради Сергій Семігреенко.

У суботу, 21 червня, на базі ФАПу був організований і проведений медичний огляд дітей, які проживають на території Нарожанского сільської ради і відпочиваючих в дитячому оздоровчому таборі «Світанок». Огляд провели висококваліфіковані фахівці: дитячий хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук Юрій Михайлович Попенко, дитячий ортопед-травматолог Володимир Дмитрович Москалик, міський дитячий невролог м.Кременчука Алла В’ячеславівна Задорожна.

Після закінчення огляду організаторами було прийнято рішення не обмежуватися їм, а надати медичну допомогу дітям, які потребують термінового лікування.

В цей же день Олександр Лукацький і Володимир Онищенко відвідали дитячий оздоровчий табір «Світанок» з солодкими подарунками, тим самим підтримавши добру традицію компанії «Лукас» робити життя дітей СЛАДКОЙ!

Поділитися

Більше новин