Новини

З Днем незалежності, Україно!

Найкраща країна у світі! Вільна демократична держава, що розташована у самому центрі Європи.

Україна – це чарівна природа: Україна славиться своїми родючими полями, квітучими садами, безкрайніми степами. На півдні та південному сході вона омивається Чорним та Азовським морями. На заході країни розташовані гори — мальовничі Карпати.Високі гори й неосяжні степи, плодючі чорноземи, тополя у волошковому полі, хрущі над вишнями, калина у дворі, п’янкі любисток і м’ята, верба край дороги, жовтогарячі соняшники на струнких стеблах… Україна – це славетна історія.

Україна – це неповторна культура: ніжна лірична пісня, героїчна, сповнена патріотизму дума, вишитий рушник на покуті, розмальована святкова писанка, мова солов’їна… Українці – це не тільки велика і могутня нація, це одна величезна гостинна родина. А у будь-якій родині добробут та гарні відносини будуть лише тоді, коли кожен буде відданим своїй справи, справі на благо інших. Родина – найсвятіше слово на землі. Україна понад усе! Як писав український письменник В.Сосюра: «Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину
щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди…»

З самого початку повномасштабного вторгнення ми зрозуміли що найбільш ефективними ми можемо бути на економічному фронті, а саме надання можливості працювати, забезпечувати наявність продуктів на полицях, сплачувати податки, допомагати ЗСУ.

Поділитися

Більше новин