Новини

З Днем народження, Кременчук! З 450-річчям!

Кондитерська компанія «Лукас» вітає улюблене місто Кременчук з 450-річчям та 78 річницею визволення його від нацистських загарбників.


Кременчук — місце, де починаються історії успіху, де гуляють вуличками мрії та наповнюється натхненням кожна домівка.
Кременчук — це не просто улюблене місто, це найрідніше місто, адже саме тут розпочалася та продовжується історія компанії «Лукас».

Історія Кременчука тягне за собою багато подій, які й зробили її славетною. 29 вересня — день, коли варто пригадати скільки мешканці міста пройшли пліч-о-пліч, згадати героїв, волонтерів — людей, які не просто живуть, а й створюють життя навколо себе та покращують його у своєму рідному Кременчуку.

Кондитерська компанія «Лукас» не змогла не підготувати подарунок рідному Кременчуку на День Міста, але у зв’язку з епідеміологічною ситуацією цього року вирішила реалізувати свою соціальну ініціативу “Пригальмуй, водію!” – встановлення попереджувальних манекенів на нерегульованих районах. Також зустрічайте Кременчук на екранах в прем’єрному ефірі найпопулярнішого реаліті-шоу “Холостячка 2021”, де про найсолодше місто дізнається вся Україна!

Від щирого серця всією командою «Лукас» вітаємо рідний край — рідний Кременчук ювілейним 450 роком з Дня його заснування. Бажаємо добробуту, мирного неба та свідомих громадян.
У кожного мешканця є неймовірний простір для реалізації мрій, але спершу зробимо Кременчук містом мрії!

Зі святом! З Днем Кременчука! Солодкого життя!

Поділитися

Більше новин