Новини/Фотогаларея

Як вітали Лукас-дівчат з 8 березня – зі святом ВЕСНИ

У передсвяткову п’ятницю на центральній прохідній «Лукас» лунала неймовірна жива музика – це свідчило про те, що свято вже тут! Свято чарівності, краси і жіночності!
Усіх дівчат зустрічали чоловіки з квітами, та квіти були непрості – кожна квіточка була у горщику, щоб усе розквітало навколо прекрасних жінок!

Окрема частинка особливої атмосфери – Барбі-фотозона! Цього дня кожна могла буквально відчути себе Барбі! А фотограф у цьому допомагав, створюючи чудові фото, які потім можна було забрати на прохідній!
Своїми емоціями дівчатка поділились у спільноті Компанії:
«Дуже приємний ранок! Дякую за можливість відчути себе справжньою дівчинкою з першого кроку на прохідну! По-справжньому святковий ранок, який створює атмосферу на весь день ❤»

«Служба персоналу вітає всіх зі святом весни, краси та жіночності! Неймовірний ранок, саме те, що потрібно кожній жінці: квіти, увага чоловіків, можливість відчути себе справжньою Barbi»
«Доброго ранку! Чарівний ранок! Шквал емоцій захоплює.
Велике спасибі від жіночого колективу виробництв. У нас вийшла ціла оранжерея в роздягальнях!!! Дівчата дуже раді. Дуже несподіване привітання!!! З 8 березня, милі дами!»
Нехай кожен день буде таким, як ця п’ятниця: наповнений посмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми Барбі щодня!

Поділитися

Більше новин