Новини

Вибори 2020: «Лукас» підтримує «Рідне Місто»!

25 жовтня у нашій країні відбудуться місцеві вибори. У цей день Україна обиратиме депутатів та голів сільських, селищних і міських рад.

Виробничо-торгова Компанія «Лукас», спільно з провідними підприємствами Кременчука, віддає свій голос кременчуцькій Політичній партії «Рідне Місто».  До потужної Команди господарників «Рідне Місто» входять представники трудових колективів ПП ВТК «Лукас», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю», ПрАТ «Кредмаш», ПрАТ «Гірник», ТОВ «АТП-15307» та інших підприємств, які наповнюють міський бюджет.

Ми впевнені – саме вони в якості депутатів міської ради мають контролювати справедливість розподілу бюджетних ресурсів та доцільність витрат за принципом – «хто заробляє гроші, той і вирішує – на що їх витрачати».

Представляти інтереси Компанії «Лукас» ми довірили – Кірі Булік, керівнику експортного відділу, та Ігорю Лишевському – керівнику юридичного відділу.

Кіра та Ігор готові працювати на благо розвитку Кременчука та разом з молодими амбітними кременчужанами підкорювати нові вершини!

«ЛУКАС» ЗА  «РІДНЕ МІСТО» , за КІРУ БУЛІК та ІГОРЯ ЛИШЕВСЬКОГО!

ПІДТРИМАЙТЕ ПОЗИЦІЮ КОМАНДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВОЇ КОМПАНІЇ «ЛУКАС»!

Поділитися

Більше новин