Відео галерея/Лукас соціальний/Новини

Відкриття «Стели Слави» в Кременчуці.

Незважаючи на дощ і вітер, у день відкриттяСтели Слави” біля храму, розташованого на території компанії «Лукас» зібралося багато людей. Рідні та близькі загиблих хлопців, їхні колеги, однокурсники і просто небайдужі люди.

Стела була встановлена ​​з ініціативи генерального директора компанії «Лукас» Олександра Семеновича Лукацького. В пам’ять про співробітників, які загинули в зоні бойових дій – Усс Степана Миколайовича, столяра L-транс і Станіславі Миколайовича Прохорова, машиніста тістообробних машин.

На церемонії говорили про подвиг старшини, військового вельдшера Усс Степана. Він ризикуючи своїм життям, рятував життя солдатів і про трагічну смерть Станіслава Прохорова, який загинув на кордоні з Росією.

Студенти медичного училища, в якому навчався Степан Усс прочитали патріотичні вірші і виконали дуже красиву пісню, які проникли в серця всіх присутніх. Не було ні своїх, ні чужих – тільки загальне горе по хлопцям, загиблим на цій неоголошеній війні.


Під час заходу йшов дощ, був сильний вітер, звучали гуркіт грому, здавалося, що саме небо плаче, кричить, сумує разом з усіма присутніми.

Наприкінці церемонії настоятель Свято-Миколаївського собору Володимир Макагон і протоієрей Анатолій провели панахиду за загиблими захисникам України.

Фотографії з церемонії

Поділитися

Більше новин

0