Лукас соціальний/Новини

Вакцинація – крок до безпеки. Компанія «Лукас» доєдналася до вакцинації проти COVID-19

У серпні приватне підприємство «Виробничо-торгова компанія «Лукас» доєдналося до вакцинації проти COVID-19. Кожен працівник, а також члени його родини можуть отримати щеплення безкоштовно.

У компанії працюють понад тисячу людей, які контактують з великою кількістю людей щодня та безпосередньо виготовляють продукти харчування, тому керівництво запевнило, що свідомі працівники соціально зобов’язані зробити цей крок до своєї безпеки та безпеки оточуючих. Голова наглядового комітету Олександр Лукацький та генеральний директор Віталій Лукацький першими зробили щеплення та на своєму прикладі показали, що все безпечно та якісно.

Працівники більше року дотримуються карантинних обмежень та усіх необхідних заходів, щоб мінімізувати розповсюдження вірусу – використання медичних масок, антисептиків, щоденний температурний скринінг та дезінфекція приміщень. Наступний крок – вакцина задля посилення захисту від COVID-19.

Працівники, які вакцинуються групами більше 50 людей, щеплюються вакциною виробництва Pfizer та Moderna з дотриманням соціальної дистанції та використанням медичних масок. Вакцинація відбувається у спеціально обладнаному медичному кабінеті в офісі компанії «Лукас».

Уже вакциновано близько 60% усіх працівників, а наприкінці вересня цей відсоток складатиме 90 %.


Вакцинація – це свідомий вибір соціально відповідального українця, тому «Лукас» впевнено робить цей крок.

Поділитися

Більше новин