Акції/Лукас соціальний/Новини

«Допомагаємо разом з «Тузя» від «Лукас».

На сьогодняшній день Україна входить в топ-10 країн світу за найбільшою кількістю безпритульних тварин. “Лукас“, як соціально активна компанія не змогла залишитися осторонь цієї проблеми. З 1 серпня стартував соціальний проект «Допомагаємо разом з «Тузя», який ми присвятили до Всесвітнього дня бездомних тварин (відзначають щороку у третю суботу серпня). Суть акції в тому, що з кожного проданого кілограму цукерок “Тузя”, кондитерська компанія “Лукас” відраховує 10 копійок на допомогу безпритульним тваринам.

Перші відрахування починаємо з рідного Кременчука. Вже у вересні гроші будуть перераховані комунальному підприємству “Спецсервіс”. Наша допомога їм дуже потрібна, зазвичай мова йде про нестачу корму, медикаментів та лікування хворих тварин. За отримані гроші КП “Спецсервіс» має відзвітувати. Купуючи якомога більше цукерок “Тузя”, кожен з нас допомогає бездомним тваринам. Компанія “Лукас” має надію поступово долучити до соціального проекту всю Україну та допомогти великій кількості безпритульним тваринам!

*Допомога здійснюється у розмірі 0,1 грн. від вартості кожного кілограму цукерок, реалізованих ПП ВТК «ЛУКАС» на територію України. Кошти перераховуються особам (за вибором ПП ВТК «ЛУКАС»), діяльність яких пов’язана з наданням допомоги безпритульним тваринам (під безпритульними тваринами розуміються – домашні тварини, що залишилися без догляду людини або утворили напіввільні угруповання, здатні розмножуватися поза контролем людини). Проект проводиться з 01.08.2019 по 01.08.2020р. на території України, окрім тимчасово окупованих територій. Під «Цукерками» розуміються виготовлені ПП ВТК «ЛУКАС» цукерки: «Цукерки “Тузя” глазуровані кондитерською глазур’ю з молочно-грильяжним корпусом (в обгортці)», «Тузя classic» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом», «Big Tuzya» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом» та «Big Tuzya light» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом». Умови та деталі акції дізнавайтесь за телефоном 0800 50 50 91 (вартість дзвінків згідно тарифу вашого оператора)
Поділитися

Більше новин