Відео галерея/Лукас соціальний/Новини

ТМ Lukas Солодкий партнер Національного відбору на Євробачення 2020

Вболівай разом з “Лукас” та обирай хто цього року поїде на Євробачення від України! Перший півфінал Євробачення  вже 8 лютого! Починай вболівати за улюблені команди та дивись прямі єфіри на СТБ і телеканалі Суспільного мовлення – UA: ПЕРШИЙ.  Компанія Lukas підтримує українських талановитих виконавців, тому саме в цьому році стала партнером головної музичної події України.

Цієї події чекає вся Країна! За право представляти Україну, змагаються 16 конкурсантів. Так, вже 8 лютого представлять свої номери Гурт [О], Jerry Heil, Katya Chilly, KRUTЬ, Go-A, CLOUDLESS, GIO и Assol.  П’ятий рік поспіль учасників нацвідбору буде судити Андрій Данилко. Місце за суддівським столом поруч з народним артистом також займе популярна співачка Тіна Кароль. Крісло замість Євгена Філатова займе генеральний продюсер радіохолдингу №1 в Україні “ТАВР Медіа”, генеральний директор “Хіт FM” Віталій Дроздов. Музичним продюсером Національного відбору в черговий раз став Руслан Квінта, креативним продюсером – Наталія Франчук, ведучим прямих ефірів – Сергій Притула.  Чекаємо з нетерпінням!

65-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди. Прямі ефіри Національного відбору-2020 пройдуть 8, 15 (півфінали) і 22 лютого (фінал) одночасно на СТБ і телеканалі Суспільного мовлення – UA: ПЕРШИЙ.

*Цьогорічний відбір проходитиме за оновленими Правилами: у них внесено умови щодо обмеження виступів конкурсантів у країні-агресорі. Відтепер учасником Національного відбору може бути виконавець або колектив, який не здійснює концертної діяльності на території РФ із 2014 року, не планує та не анонсує її під час конкурсу й до фіналу Євробачення, а також не в’їжджав на територію Криму з порушенням законодавства України.

Поділитися

Більше новин