Відео галерея/Лукас соціальний/Новини

Територія чистоти. Приємного відпочинку!

27 червня в Кременчуці з ініціативи молодіжного активу Компанії «Лукас», за підтримки керівництва підприємства і виконавчого комітету кременчуцької міської ради відбулася акція «Я за чисте місто», присвячена Дню Конституції України та Дню молоді.

Метою заходу було не тільки прибрати сміття і впорядкувати територію.

Мета: сформувати в суспільстві потребу піклуватися про навколишнє середовище, чистоті життєвого простору.

Кожен, хто брав участь в акції «Я за чисте місто», вніс свій посильний вклад в наведення порядку там, де живе, працює і відпочиває. Адже територія біля озера – одне з улюблених місць літнього відпочинку кременчужан. Ми всі любимо своє місто і хочемо зробити його чистішим! Натхненник даного проекту – Олександр Панін, оператор лінії першого виробництва ПП ПТК «Лукас».

Слід зазначити, що на ініціативу компанії «Лукас» відгукнулися як молодіжні об’єднання міста, так і звичайні жителі, які прийшли родиною, щоб взяти участь в суботнику. В акції також активну участь взяли заступник міського голови Віталій Малецький та голова Автозаводської районної ради Валентин Шафорост.

Суспільно-корисна праця на свіжому повітрі під веселу музику і жарти від команди КВК «Збірна Кременчука« Лукас »- що ще потрібно для гарного настрою?

Навіть погода була на нашому боці. Незважаючи, що напередодні заходу лив проливний дощ, в цей день з неба не впало ні крапельки! Іноді яскраві промені сонця пробивалися крізь хмари, немов підбадьорюючи нас! Роботи вистачило всім бажаючим. Всього за три години територія біля озера була очищена від покладів пластикових і скляних пляшок, пивних банок та іншого сміття. Працювали всі дружно, як одна сім’я – байдужих не було! Непідробний энтузіазм всіх працюючих, захоплював і надавав сил. Ініціативу «Лукас» підтримали і працівники МВС міста, які несли службу на заході. Саме завдяки їх допомозі вдалось очистити саме озеро від плаваючих колод та упавших дерев.

Під час підведення підсумків всі звернули увагу, як змінилася, посвітліла та немов помолодшала територія. Дійсно, зроблено чимало. «Територія чистоти. Приємного відпочинку »- таблички з такими написами закликають всіх відпочиваючих не забруднювати територію відпочинку.

Дана акція перетворилась в справжнє свято для всіх її учасників, з врученням грамот та веселими експромтами від комани КВН «Збірна Кременчука« Лукас », а також частуваннями, яке, як відомо, особливо смачним буває тільки на природі після роботи!

Компанія “Лукас” висловлює подяку за участь в акції молодіжним об’єднанням міста, а саме: Лізі КВН TALANT, команді Вищої української ліги КВН “Збірна Кременчука Лукас”, громадський рух “Ай лав Кременчук”, “Геометрія-Кременчук”, “Я люблю Кременчук “, організаторам і учасникам парашутного спорту в Кременчуці, а також телекомпаніям” КТРК “,” Візит “,” Громадське телебачення “, газетам” Панорама “,” Вісник Кременчука “,” Телеграф “і ін.

Спасибі всім за участь і підтримку!

Поділитися

Більше новин