Новини

КРЕМЕНЧУК, ЗУСТРІЧАЙ – СОЛОДКІ СТОРІНКИ НАШОГО МІСТА!

Для компанії «Лукас» вже стало доброю традицією до Дня народження міста та фестивалю «Солодкий Кременчук» готувати солодкі сюрпризи! Але в умовах сьогодення довелося креативити з урахування карантинних обмежень. І ми впевнені, що впоралися!

Найкращий подарунок – це книга та солодощі. З 25 вересня в усіх фірмових магазинах Lukas Sweets – зустрічайте унікальну солодку книгу! Тут поєдналося найкраще – неповторна краса Кременчука з унікальними смаками найпопулярніших цукерок кондитерської компанії «Лукас»!

Хештег #мандруйукраїною на упаковці говорить, що з підтримкою проєкта «Мандруй Україною» ми реалізували цю надзвичайну ідею – відкрити Кременчук не лише всій Україні, а й усьому світові!  Ще цікава частинка дизайну – це QR код, який веде на https://discover.ua/cities/kremenchug . Ми попрацювали над наповнення сторінки про наше місто, тому зустрічайте у світлі туристичного мистецтва – Кременчук туристичний!

Тепер у літописі міста та на всеукраїнському порталі «Мандруй Україною» Lukas Land Кременчук – одне з найкращих місць для відвідування! Насолоджуйтеся переглядом – натисніть тут

І це ще не все! У День міста ми презентуємо на сайті «Лукас» бренд легенду найсолодшої компанії!

Команда «Лукас» вітає всіх кременчужан з дорогими серцю святами – з 449-ою річницею з Дня заснування Кременчука та 77-ою річницею визволення міста від нацистських загарбників! Миру вам, успіху та натхнення! І, звичайно ж, СОЛОДКОГО ЖИТТЯ!

Свято вдома – безпечніше і рідніше, а з «Лукас» – ще й смачніше!

Поділитися

Більше новин