Лукас соціальний/Новини/Фотогаларея

Солодкий фінал Євробачення-2020 та несподівані сюрпризи від «Лукас»!

Протягом трьох тижнів вся Україна була прикута до екранів телевізорів та смартфонів. З 8 до 22 лютого проходили прямі єфіри національного відбору Євробачення-2020 на телеканалах СТБ та UA: Перший.

* Національний відбір на Євробачення-2020 – це пісенний конкурс, який визначає представника України на конкурсі, що відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердам.

Нагадуємо, що цього року «солодким» спонсором проекту стала ТМ LUKAS.

Компанія «Лукас» любить дарувати солодкі емоції та робити приємні сюрпризи. В цьому переконався ведучий шоу Сергій Притула, не для камер ми презентували йому фото-торт із зображенням всіх членів журі та його самого. На цьому несподіванки не закінчились, Сергій отримав картину з бельгійського шоколадну, на якій були зображені всі учасники його проекту «Варьяти шоу».

Кожен член журі отримав у подарунок кошик із солодощами «Lukas», а от Андрію Данилко пощастило двічі, бо він отримав смаколики, як учасник журі, та як гість шоу в образі Вєрки Сердючки. За результатами суддівського корпусу та глядачів цього року у Роттердамі Україну буде пред-ставляти гурт GO-A. Думка журі та телеглядачів була одностайною – шість балів. Зауважимо, що у фіналі нацвідбору гурт заспівав українськомовну пісню “Соловей”.

«Солодкий» партнер національного відбору Євробачення бажає перемоги гурту GO-A у Роттердамі.

Офіційна інформація взята з сайту Євробачення.

Поділитися

Більше новин