Новини/Фотогаларея

Солодке відкриття нового магазину Lukas Sweets у Кременчуці!

Мешканці нагірної частини  нарешті дочекалися відкриття нового солодкого магазину, відтепер їм не потрібно їхати за  смаколиками до іншого району міста.

Напередодні Міжнародного жіночого дня  ми влаштували справжнє свято для всіх відвідувачів.  Яскраве оформлення повітряними кульками у корпоративних кольорах привертало увагу перехожих.  Музичний супровід та улюбленці дітей, ростові кукли “Тузя” та «Круасан»  створювали святковий настрій та розважали маленьких гостей. Цікава програма – танцювальні флешмоби, конкурси, де найактивніші отримували солодкий подарунок, а на додачу  значок «Лукас», та звання «маленьких лукасних агентів».

Головною подією святкового відкриття став розіграш лотереї, в якій брали участь покупці магазину. Десять найсмачніших тортів серії «Вишуканий смак», знайшли своїх власників. 

Компанія «Лукас» запровадила таку чудову традицію: на кожне відкриття нового магазину  розігрувати  10 тортів серії “Вишуканий смак”.

Вітаємо щасливчиків, які виграли смачний тортик  до святкового столу на 8 березня: Пронську Ольгу, Осауленко Тетяну, Чорного Вадима, Македон Ганну, Моторну Тетяну, Горячко Вікторію, Пожилова  В’ячеслава, Луценко Ганну. Цього дня двічі пощастило Романюк Валентині, вона отримала два торти, якими обіцяла обов’язково поділитися із донькою та онуками!

Ласкаво просимо до нового фірмового магазину Lukas Sweets на вул. Київській, 1/49. тел. +380966443038 Ми відкриті щодня з 8:00 до 20:00. Купуйте солодощі до святкових подій, а також замовляйте торти будь-якої складності та даруйте солодкі емоції рідним і близьким. Кондитери компанії «Лукас» із задоволенням втілять вашу солодку мрію.

Бажаємо солодкого настрою!

Поділитися

Більше новин