Новини

Новорічні подарунки від «Лукас» у тубусах.

Новий рік – дивовижне та найбажаніше свято дорослих і дітей. В цей час усі починають вірити у дива,  і напевно,  вони часом дійсно трапляються. Із завмиранням серця діти чекають новорічної ночі та мріють знайти під ялинкою свій солодкий подарунок. Компанія “Лукас” обожнює свята, а також радувати подарунками своїх улюблених ласунчиків. Яскраві і практичні новорічні подарункиЛукас” у тубусах дарувати та отримувати одне задоволення. Дітям цікаво відкривати кришечку і заглядати всередину, де їх чекає великий асортимент цукерок і наклейки з улюбленим героєм “Тузя”.

ПодарункиЛукас” у тубусах, це не тільки гарно, але й практично. Після того як всі солодощі скуштували, тубус перетворюється в яскраву скарбничку, на кришечці якої є отвір для монеток і  дитина зможе назбирати  на свою маленьку мрію.

Подарунковий набір « З Новим роком» 350 г = 22 цукерки

Подарунковий набір «Смак свята» 550 г = 33 цукерки

Подарунковий набір «Солодких свят» 750 г = 46 цукерок

Ми підготували ще один ексклюзивний варіант подарунка – яскравий і зручний чемоданчик «Мавка». Дітки можуть використовувати його замість сумочки та зберігати там свої маленькі секрети. В середині кожного подарунка є сюрприз: flash-tattoo із зображенням руни. З її допомогою, ви зможете зазирнути у чарівний світ “Мавки” і побачити, як оживають магічні візерунки, але для цього обов’язково потрібно завантажити додаток на ваш смартфон. Завантажте програму Mavka AR з Google Play або Apple Store, наведіть камеру на руну і спостерігайте, як відбувається справжнє диво. Деталі на сайті “Мавка” у розділі «Завантаження».

Компанія “Лукас” бажає всім солодких новорічних свят і здійснення заповітних бажань у наступному році!

Поділитися

Більше новин