Лукас соціальний/Новини

Sharzan. Арахісовий хіт підтримує України світ!

Кондитерська компанія “Лукас” змінює дизайн популярної цукерки Sharzan та запускає благодійний проєкт “Допоможем Україні”.

ПП ВТК“Лукас” завжди висловлювало свою проукраїнську позицію, а з початком повномасштабної війни в Україні зміцнила її. 

Тому компанія розпочала активну волонтерську діяльність та солодку українізацію своєї продукції. 

Нагадуємо, що “Лукас” вже змінив власний слоган на: “Ми з України!”, створив патріотичну цукерку-оберіг Lukasia, нову серію пряників “Віримо в Україну” та тортики “Байрактар”, “Джавелін”.

Наступною на озброєння потрапила одна з найпопулярніших цукерок країни, спонсор відомих телепроєктів – Sharzan. У графічному зображенні смаколика вирішено замінити літеру Z. 

Так компанія “Лукас” зазначила, що купуючи цю цукерку, ви не просто отримуєте якісний український продукт, а ще й берете участь в благодійному проєкті “Допоможем Україні”.

З кожного проданого кілограму цукерок 30 копійок перераховується на потреби забезпечення оборони держави.

Кошти перераховуються за вибором ПП ВТК «ЛУКАС» Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, Управлінню державної охорони України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, сил цивільного захисту, іншим особам, громадським організаціям, неприбутковим організаціям, для потреб забезпечення оборони держави, надання гуманітарної допомоги, допомоги особам, які її потребують внаслідок воєнних дій. Вищезазначені кошти також можуть бути перераховані на адресу неприбуткових організацій, з метою подальшої передачі вищевказаним суб’єктам, а також ПП ВТК «ЛУКАС» на ці кошти може придбати товари та передати вищезазначеним суб’єктам.

Проєкт проводиться з 15.06.2022 до 31.12.2022р. включно, на території України, окрім тимчасово окупованих територій. 

Поділитися

Більше новин