Новини

Резиденція Санти. Солодка казка з «Лукас»

«Операція» з порятунку Різдва, чарівні пригоди, хімічне шоу від ельфа Алхімага, солодкий подарунок – це все магічний перфоманс у Резиденції Санти!

Казкова країна на ВДНГ!

Резиденція Санти на ВДНГ не схожа на жодну з відомих аналогічних домівок головного героя Нового року: тут відчувається повне занурення в атмосферу свята, а декорації і талановита гра акторів захоплюють уяву так, що хочеться знову й знову повертатися, досліджувати, розглядати та вивчати кожен куточок чарівного світу.

Окремий вид мистецтва – декорації Резиденції! Гігантський Sharzan, ялинки з цукерок, величезні подаруночки, чарівна скринька із солодощами! Все так і шепоче «Лукас» – експерт солодких почуттів (особливо на свята)! А також цьогоріч у Резиденції Санти на гостей чекає сюрприз – місце, де на власні очі можна побачити світовий рекорд – найбільшу цукерку Sharzan у світі! Смаколик вагою – 1 тонна! 1 тонна енергії, драйву та вибуху емоцій від «Лукас».

Веселі ельфи, новорічний флешмоб та справжній Санта, який  пригощає найсмачнішими цукерками від «Лукас».

Дітлахи та дорослі заходять до української Лапландії з неймовірною цікавістю, а виходять з широчезними посмішками та з «Шарзанчиком» в руках!

Поділитися

Більше новин