Новини

Пригальмуй, водію! Компанія «Лукас» вітає улюблене місто з прийдешнім 450 річчям Кременчука!

У Кременчуці з’являються помаранчеві чоловічки, до чого б це? Усе просто! Кондитерська компанія «Лукас» – соціально активна компанія, яка піклується про добробут рідного міста.


Таким ноу-хау користуються й інші міста України. Тож компанія «Лукас» вирішила зробити внесок у безпеку нашого міста та цим привітати Кременчук з прийдешнім Днем Міста!
Щоб уникнути аварійних ситуацій на нерегульованих пішохідних переходах компанія «Лукас» встановлює яскравих попереджувальних манекенів, схожих на школярів, які збираються переходити дорогу. Такі конструкції необхідні для того, щоб змусити водіїв гальмувати на переходах та робити перехід вулиць безпечнішим. А ці «чоловічки» точно привертатимуть увагу та змусять задуматися, щоб бути обачнішими і водіїв, і пішоходів.
Уже встановлено конструкції в районі Кременчуцького ліцею номер 21 (біля прохідної компанії «Лукас») та в районі Кременчуцького ліцею номер 4.
Ще планується встановлення конструкцій на пішохідних переходах біля Кременчуцького ліцею номер 11 та в районі Амстору (біля готелю Дніпровські зорі).


Кондитерська компанія «Лукас» не змогла не підготувати подарунок рідному Кременчуку на День Міста, але у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, цього року вирішила реалізувати свою соціальну ініціативу, адже найкращий подарунок – це крок до створення безпечнішого міста.

«Лукас» висловлює подяку меру Кременчука Віталію Малецькому та поліції міста, а саме – Олександру Борзенко, за допомогу в реалізації проєкту.


Компанія «Лукас» вітає улюблене місто з 450 річницею Кременчука!

Поділитися

Більше новин