Лукас соціальний/Новини

Представники «Лукас» відвідали притулок бездомних тварин «Сіріус»

Сьомого лютого представники  компанії «Лукас» завітали в гості до притулку бездомних тварин «Сіріус» у місті Київ. Нагадаємо, що соціальний проект “Допомагаємо разом з “Тузя” триває вже півроку, і кожні 10 коп. з проданого кг цукерок “Тузя” відраховуються до притулків бездомних тварин.

 Протягом трьох місяців грошову допомогу отримував і  “Сіріус”. Компанія обрала  цей притулок саме тому, що тут не вдаються до евтаназії тварин, а  піклуються про них та шукають нових господарів. Зустрічала нас директор притулку Олександра Мезінова, вона відправляла до нової родини  песика, який щасливий сидів в авто з новою “мамою”.  

Ми приїхали в гості не з пустими руками, привезли багато солодощів та пригостили всіх працівників притулку та волонтерів. Олександра  влаштувала нам екскурсію по території. Ми побачили тут абсолютно різних за віком та розмірами песиків: маленьких цуценят, яких знаходили на вулиці, та вигодували з «пляшечки», стареньких кімнатних собачок, у яких померли господарі – вони живуть разом із котами в теплих умовах. Приємним здивуванням був, той факт, що всі вольєри чисті, працівники та волонтери  прибирають щодня. Песики не худі, а досить годовані, їжа та вода для них є завжди.

Тут знаходиться 2400 тварин.

Дуже зворушливо Олександра розповідала історії про багатьох “хвостиків”: коли потрапили, які клички, скільки вже тут перебувають. Далі нас провели до «медпункту», тут для тварин є необхідні медикаменти, адже дуже часто привозять тих, хто потрапив у біду. Тут їх «ставлять на лапи», вигодовують та лікують. Один  тиждень життя котика, або собаки обходиться  притулку у  250 грн.,звичайно коштів завжди не вистачає. Компанія «Лукас» за три місяці надала допомогу загальною сумою 57 928,88 грн. «Сіріус» на ці кошти змогли закупити  дошки та відремонтувати  нову підлогу у вольєрах та закупили 4.5 тонн екструдованого корму для собак. 

«У притулку знайдуться друзі будь-кому по душі – великі, маленькі, охоронці, компаньйони, лінивці та непосидьки, перш ніж купувати собаку чи кота – зайдіть до нас » – каже директор «Сіріуса». «Коли ми беремо тваринку з притулку, то рятуємо одразу трьох: тваринку, яку забрали додому, бездомну тварину з вулиці, що займе звільнене місце у притулку, і, звичайно, Людину в собі» – наголошують волонтери». 

 Коли ти бачиш ці очі,що з вольєрів дивляться на тебе, серце завмирає… хочеться допомогти всім та кожному!

 Компанія «Лукас» має мету допомогти якомога більшій кількості притулків бездомних тварин по всій Україні.

Купуйте цукерки “Тузя” та допомагайте маленьким друзям!

Поділитися

Більше новин