Новини

Позиція щодо підтримки локалізації виробництва при публічних закупівлях в галузі машинобудування!

Приватне підприємство «Виробничо-торгова компанія «Лукас» – сучасне, стабільне підприємство з виробництва та реалізації кондитерських виробів.

Будучи сумлінним платником податків і забезпечуючи стабільні податкові відрахування, компанія вносить значний вклад у розвиток економічного потенціалу країни та не може залишатися осторонь у час змін.

Місто Кременчук є промисловим осередком Полтавської області, де зосереджена галузь машинобудівної промисловості загальноукраїнського значення. Розвиток даної галузі надасть можливість вивести країну на новий рівень.

ПП ВТК «Лукас» виступає з підтримкою щодо прийняття законопроекту №3739 від 24.06.2020 р. про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості та проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва».

Зайнявши активну позицію з даного питання, Компанія Лукас та її працівники долучилися до підписання офіційного листа-звернення до органів державної влади з викладеними аргументами на користь прийняття проектів вищевказаних нормативних актів.

Ми віримо, що прийняття даного проекту закону та впровадження Постанови Уряду забезпечить підтримку українському виробнику у галузі машинобудівної промисловості, примножить українське виробництво та надасть можливість створення нових робочих місць.

Поділитися

Більше новин

0