Новини

Новий підхід державних органів до проблем бізнесу

Війна – не привід здаватися. Навпаки, потрібно працювати ще наполегливіше на усіх фронтах, будувати, розвивати бізнес, створювати робочі місця та збільшувати насичення бюджету податками.

На жаль, працюючі підприємства в сучасних реаліях щодня зустрічаються із певними труднощами, в тому числі з непорозумінням з боку державних органів, затягуванням і бюрократичними процедурами.

Поряд з цим хочемо відзначити новий якісний підхід Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) до проблем бізнесу.

Так, під час отримання дозвільної документації у будівництві наша Компанія зіштовхнулася з певними складнощами. В результаті конструктивного діалогу ПП ВТК «ЛУКАС» з ДІАМ вдалося максимально швидко усунути усі недоліки та отримати результат.

Віримо, що у складні часи війни, і не тільки, підхід державних органів до проблем підприємств буде саме таким активним і свідомим.

Висловлюємо подяку Державній інспекції архітектури та містобудування України за відкритість та підтримку у розбудові міста Кременчука у такий нелегкий воєнний час.

Ворога можна здолати тільки спільними зусиллями, наполегливо працюючи на усіх фронтах!

Слава Україні! Героям слава!

Поділитися

Більше новин