Новини

Нові хітові КУРАСАНчики!

Презентуємо новий проєкт від кондитерської компанії «Лукас» – Kurasan. Тепер полички магазинів розфарбуються різноманітними мармизками курасанчиків!
І ви все правильно прочитали – саме КУРАСАНчики, а ось історія назви та виникнення нової лінійки круасанів від «Лукас» також по-дитячому солодка:

«Усі діти люблять круасани, та не всі вимовляють «круасан» з першого разу. Історія нової серії круасанів від «Лукас» розпочалася із шоколадної посмішки малюка.
Вирішивши дізнатися який же смак круасанів від «Лукас» найпопулярніший серед дітлахів, ми провели опитування. Думки розходилися. Але була одна відповідь, що й стала поштовхом до створення нової серії цих французьких смаколиків. Хлопчик років п’яти впевнено відповів: «Кашеладний курасан!». Як відомо, вустами дитини глаголить істина, тому «Курасан», так «Курасан». Цей епізод і надихнув на створення нової серії смаколиків під унікальною назвою Kurasan.
«Курасан» – індивідуально пакетований смаколик, що обов’язково сподобається дітям та їх батькам своєю чудернацькою назвою, яскравим дизайном та унікальною рецептурою. Особлива цікавинка – це пригодницька гра-розвивалка «Курасан» із власним солодким світом. Шукайте QR код на кожній упаковці та пірнайте в захоплюючі пригоди разом з героєм Курасан.
Усі малята люблять круасани, та не всі вимовляють «круасан» з першого разу. Тепер і не треба – зустрічаймо новий «Курасан» від «Лукас»!»

Це, до речі, не всі цікавинки, що компанія «Лукас» спільно з креативною агенцією Prime Time підготували для вас! Уважно роздивіться упаковку, там ви знайдете QR код, що буквально переносить у казковий світ дива. На вас чекають захопливі пригоди з головним героєм KURASAN. Різні рівні, цікаві пригоди, нові сюрпризи. Гра рекомендована дітям з 3 до 7 років, найголовніше – вона розвиває уважність, раціональність, вміння будувати причинно-наслідкові зв’язки та складати алгоритми. А час, проведений з користю для дитини – найкращий вклад у її розвиток! Пірнайте у солодкий світ пригод і проходьте всі рівні!

Шукайте курасанчики на поличках, скануйте QR код, грайте в гру та куштуйте смаколик!

Поділитися

Більше новин