Новини

МІЖГАЛАКТИЧНА ПОДОРОЖ ДО ВСЕСВІТУ СУПЕРГЕРОЇВ ВІДБУЛАСЯ!

Запальні виступи, заряджаюча зарядка, рідні пісні, цікаві бесіди, шалені ігри, корисні вишколи, творчі боді-арти, улюблені фільми та багато-багато оригінальних завдань, з якими наші шаленці майстерно впоралися. Окремою приємністю для дітлахів було збалансоване та дуже-дуже смачне меню, адже дякувати щоразу вони не втомлювалися.

Наші супергерої та супергеройки знайшли простір, де їхня суперсила реалізовується та примножується щодня, де ідеї підтримуються, де гуляє кімнатками натхнення, а друзі знаходяться з неабиякою швидкістю. Тому дні в нас дуже насичені!

Ніщо так не надихає працювати далі, як щирі посмішки та емоції вдячних дітлахів, а відповідно й вдячних батьків:
«Не знаю, що ви зробили з моєю дитиною, але я другий день в шоці. Прибирає, миє посуд, постійно мені допомагає. Я Вам і Вашій команді дуже вдячна. Запишіть нас на наступний рік. Ви молодці!»

Дякуємо кожному, хто створив І варту та долучився до створення крутезного початку літа дітям!
Дякуємо кондитерській компанії «Лукас» за надані можливості та смаколики, що радували дітлахів!
Дякуємо Сергію Монастирю за створення чарівної атмосфери та шикарних умов для комфортного проживання на «Ранчо»!
Дякуємо берегині нашого «Полум’я» – Наталії Куліш – за смачнезну їжу, слушні поради, за турботу та піклування!
Дякуємо Дмитру Мірошниченку та Дарії Глушко, які майстерно впоралися з ролями курінних та змогли запалити дітлахів своєю енергією!

Але найбільше дякуємо нашому отцю Анатолію, який професійно організував цей відпочинок, наповнив його пригодами, надихав щодня на насичені дні незабутнього літа та буквально створив цю варту 2021!

А ми починаємо готуватися до ІІ варти (з 2 по 13 серпня) – «Голодні ігри», яка планується у лісі в с. Потоках (вікова категорія: від 12 років). Саме тут вдасться пірнути у справжні екстремальні пригоди та забути про гаджети чи щоденну рутину.

Тож якщо Ви або Ваш тінейджер потребує перезавантаження, то давайте разом чекати серпня!

Варто зазначити, що кількість місць – обмежена!
За деталями: 098 8988044.
Продовжуймо полум’яний відпочинок разом!

Поділитися

Більше новин