Новини

Мер Кременчука привітав Компанію «Лукас» та інших представників бізнесу нашого міста з Днем Підприємця!

 2 вересня міський голова запросив на урочистий захід найкращих представників бізнесу м. Кременчука. У зв’язку з карантинними обмеженнями у залі були присутні тільки 40 чоловік. Саме ці підприємці допомагають місту під час пандемії. Віталій Малецький висловив слова вдячності всім кременчуцьким підприємцям за гуманітарну допомогу під час карантинних заходів, а також дотримання вимог карантину.

 Особливу подяку від мера отримала Кондитерська Компанія «Лукас» за Всеукраїнський соціальний проект «Солодка подяка від компанії «Лукас»   медичним працівникам залучених до боротьби з COVID -19. Загалом під час акції медики міста отримали  314 ящиків (по 3,5 кг) солодкого антидепресанту. Більше про акцію можно прочитати – тут.

 Міський голова зазначив, що завдяки розвитку малого та середнього бізнесу у Кременчука є майбутнє. І дійсно,  наше місто сьогодні є  торговельним, адміністративним і економічним центром Полтавської області.

    На урочистому заході була присутня директор з маркетингу Компанії «Лукас» Боталова Людмила, яка отримала з рук міського голови почесну грамоту на ім’я засновника ПП ВТК «Лукас» Олександра Семеновича Лукацького. За активну громадську позицію, благодійну діяльність та значний особистий внесок підприємництва у зміцнення економіки міста.   

Компанія «Лукас» пишається своїм рідним містом, та бажає всім кременчучанам бути на хвилі солодкого настрою! 

Поділитися

Більше новин

0