Новини

«Лукас» в Книзі рекордів України!

27 вересня відбулась офіційна презентація першої друкованої Книги рекордів України. До неї увійшли вибрані редакційною радою історії успіху.
Тут можна знайти найбільшу цукерку, яка виготовлена кондитерською компанією «Лукас»:
У 2019 році на фестивалі «Солодкий Кременчук» компанія «Лукас» зареєструвала рекорд – найбільша грильяжна цукерка «Тузя» вагою більше півтони.
«Варто зазначити, що це вже 12 рекорд, встановлений у Кременчуці компанією «Лукас». Цю рекордну велику цукерку відправили в зону ООС, нею пригостили захисників України. А кременчужанам в якості сюрпризу роздали 1000 цукерок «Тузя», – зазначено в Книзі рекордів України.
Презентація книги відбулась за підтримки Business Woman Club, міжнародного видання Світове Українство, журналу Журнал Business Woman.
Національний проєкт «Книга рекордів України» існує 18 років! Завдяки цьому проєкту мільйони людей дізнаються про видатне і унікальне в Україні.
Висловлюємо подяку засновнику проєкту – Ігору Підчібій та автору ідеї видання – Ганні Крисюк, координаторам проєкту та всім, хто причетний до створення книги «Рекорди України. Вибрані історії успіху».
Тож солодкі рекорди «Лукас» буде пам’ятати не тільки Кременчук, а й вся Україна!
Рекордсменом може бути кожен!

Поділитися

Більше новин