Новини

Лукас пишається своїми співробітниками!

З 22 до 25 липня у м. Гайворон (Кіровоградської області) наші кременчужанки стали чемпіонками нашої країни, встановивши рекорд України з городкового спорту.

До складу команди переможниць, увійшла наша чарівна співробітниця Альона Захарова, яка сумлінно працює в  Компанії “Лукас” картонажником вже 3 роки.

Збірна Полтавської області з рахунком 3:0 виграла зустріч з командами Києва, Кіровоградської та Вінницької областей. Представницею команди Полтавщини є  наша Альона Захарова, майстер спорту та неодноразова чемпіонка. В особистих змаганнях вона посіла друге місце, рівно відіграла три дні на 90 фігур.

Тож вітаємо кременчуцьких спортсменок та заслуженого тренера України Миколу Петровича Севрюка з успішним виступом у чемпіонаті.

Бажаємо нових перемог у кубку України, який відбуватиметься у Кременчуці з 17 до 20 вересня цього року.