Відео галерея/Новини

Lukas на ювілейній виставці кондитерських виробів у Кельні!

Компанія Lukas вже в п’яте приймає участь у міжнародній кондитерській виставці The International Sweets and Biscuits Fair (ISM). Ця виставка впродовж 50 років є найважливішою подією для фахівців кондитерської галузі. Тут  розмаїття готових кондитерських і шоколадних виробів, снеків, сніданків, безліч нових ідей та креативних рішень. 

Протягом трьох днів роботи на виставці наш стенд користувався великою популярністю серед відвідувачів.

Компанія презентувала багато видів кондитерської продукціїї: печиво, круасани грильяжні цукерки, які завоювали  любов споживачів, як в Україні, так і закордоном, нагадаємо, що продукція «Лукас» постачається у 52 країни Світу. Представляти Компанію на міжнародному рівні приїхали посиленим складом, а саме представники відділів: ЗЕД, Розробки нового продукту, Реклами та PR. 

Як зазначила керівник відділу ЗЕД Кіра Булік –  це найкраща можливість представити «Лукас» на міжнародній арені, поділитися досягненнями та  залучити до співпраці нових партнерів. 

Участь у таких заходах завжди надихає на нові ідеї. Це гарна можливість постійно тримати руку на пульсі подій, бути в курсі нових трендів і тенденцій міжнародного кондитерського ринку.

Вже понад двадцять років ТМ Lukas випускає солодощі найвищої якості, ми завжди готові  до нових звершень, та продовжуємо приємно дивувати кондитерський світ якісними солодкими новинками! 

Поділитися

Більше новин