Новини

Лукацький Олександр Семенович — Почесний Громадянин Кременчука!

29 вересня, у день заснування міста Кременчук відбулося урочисте відзначення громадян, які здобули звання «Почесний громадянин міста Кременчука».

Усі погодяться з тим, що Кременчук створюють саме люди. Люди, яким не байдуже на добробут свого рідного міста, які вважають його власною домівкою, які не просто «хочуть» щось змінити, а роблять власний внесок у його розвиток.

Тож з нагоди відзначення 450 річниці Дня народження Кременчука, 29 вересня, звання «Почесного громадянина Кременчука» отримав голова наглядового комітету компанії «Лукас» — Лукацький Олександр Семенович — член управління «Кременчуцької міської організації роботодавців», нагороджений орденом «Статус-нагорода «Професіонал галузі» 2010 року, відзнакою Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України» за багаторічний вагомий внесок у розвиток харчової промисловості, соціально-економічний, культурний розвиток і процвітання міста, створення нових робочих місць, активну громадську діяльність та життєві цінності.

«Насправді, це досягнення усього колективу: тих людей, які супроводжували мене по життю. Ось уже 22 роки це компанія «Лукас» — команда «Лукас». Кажуть «свита делает королей», так і є. Саме тому всі досягнення я розділяю: любов до Кременчука зі своїми батьками, адже вони вклали мені її, а успіхи на рівні міста: участь в міських проєктах, сприяння розвитку інфраструктури міста — це досягнення команди «Лукас». Один ти можеш лише захотіти, а реалізовує вже ціла команда. Нам з Командою пощастило, за що я дуже вдячний», — прокоментував Олександр Семенович.

Компанії «Лукас» є ким пишатися! З Днем Міста! Зі святом Визнання!

Поділитися

Більше новин