Новини

Компанія «Лукас» у новому проєкті «Резиденція Санти»!

Зустрічайте не просто зимову казку, а казково солодку зиму разом з «Лукас» та проектом «Резиденція Санти» у столиці! Місце, в яке пірнаєш і розумієш, що дива існують! Місце, де Санта Клаус стає реальністю, а дитячі мрії здійснюються! Місце, яке створює новорічний настрій та дарує казку!


Цього року гостей зустрічатимуть одразу дві резиденції Санти, з дотриманням усіх карантинних обмежень. Інтерактивна шоу-казка “Резиденція Санти ” – offline на території ВДНГ та “Ельфійська халепа” інтерактивна відео-казка з подарунком – online на сайті resydencia.com. Тому кожна резиденція подарує казку і незабутні враження всім родинам у зимові свята!


Зустрічайте вражаючі Лукас-декорації на святкових брендових фотозонах на ВДНГ! Саме тут Ви відшукаєте натхнення на яскраві фотосесії!


Прогулянка чарівним лісом! Друзі-ельфи, що проведуть Вас стежками новорічної казки! Листи з побажаннями! Книга мрій, в яку можна записати свою! Запальний танок-флешмоб! Солодкі подарунки! Музика, запах мандаринок, ялинка та серце Резиденції – домівка Санти!


Запрошуємо саме Вас та Вашу сім’ю стати частинкою новорічного дива 2020-2021!

Місце: ВДНГ
Дата: із 12.12.20 по 10.01.21
Час: З 10. 00 по 20.00


Зі святковим настроєм та передчуттям казки чекаємо на Вас, щоб створювати цю казку разом!

Поділитися

Більше новин