Відео галерея/Лукас соціальний/Новини/Фотогаларея

Тона цукерок «Мавка» передана медикам Кременчука від Компанії «Лукас»!

Сьогодні 5 червня на території Кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни, Компанія «Лукас» подарувала медикам рідного міста понад тону ексклюзивних цукерок «Мавка». Солодкий гуманітарний вантаж  передадуть всім колективам інфекційних відділень, дитячої лікарні, сімейним лікарям, станції швидкої допомоги та станції переливання крові.

На зустріч приїхали представники із кожного медпідрозділу міста, мер Кременчука Віталій Малецький,  віце-мерка Ольга Усанова, очільник управління охорони здоров’я міста Максим Середа. Загалом компанія «Лукас» передала Кременчуку 314 ящиків (по 3,5 кг) солодкого антидепресанту, тож кожен медик, який боровся за життя та лікування хворих на COVID-19 обов’язково отримає кілограмовий презент.

Компанія дуже вдячна за допомогу  у вирішенні організаційних та документальних питань очільнику шпиталю Миколі Литвиненко.

– «Ми завжди звертаємося до Компанії «Лукас» за допомогою перед багатьма святами. Тож ми дуже  дякуємо їм за підтримку. Разом з тим хотів би звернутися до своїх колег, адже зараз багато медиків виїздять закордон через не найкращі умови праці. І тим медикам, які мешкають у Кременчуці – трішечки пощастило, адже наші проблеми – це не лише наші, ми завжди знаємо, що нам допоможуть», – сказав Микола Литвиненко. 

-«Сьогодні лікарі перебувають у дуже складних та стресових умовах роботи – рятують життя людей, інфікованих коронавірусом. Кондитерська компанія «Лукас», відома своїми соціальними ініціативами ми не змогли залишитися  осторонь та почали  безкоштовне постачання у медичні установи країни своїх найкращих цукерок «Мавка», упакування яких прикрашене ілюстраціями з анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», – проект студії Animagrad (Film.ua group).» – прокоментувала  маркетинг-директор Людмила Боталова та подякувала всім  присутнім медикам.  

 Солодкий гуманітарний вантаж Компанія вже передала  у місто Київ, Вінницю, Полтаву.

Наступного тижня  цукерки поїдуть до медиків міста Дніпро та Харків. За період акції планується до передачі 15 тон ексклюзивних цукерок «Мавка», на суму близько 1 млн. гривень – 15 тисяч лікарів отримають солодку підтримку, адже зупинити поширення вірусу – наша спільна мета.

Компанія «Лукас» вітає всіх медичних працівників  із професійним святом, бажає здоров’я  та солодкого настрою!

Поділитися

Більше новин