Лукас соціальний/Новини

Книга «Рекорди «Лукас». Солодкі шедеври»

Найкращий подарунок – книга! Презентуємо власну книгу «Рекорди «Лукас». Солодкі шедеври».

Зустрічайте історії про солодкі рекорди!

11 рекордів України.

11 солодких шедеврів.

11 історій успіху.

Книга покликана зберегти історії успіху кондитерської компанії “Лукас”, що втілилися в 11 рекордів України. В основі видання – добірка матеріалів про рекордні досягнення компанії “Лукас” за 22 роки, зафіксованих у наддніпрянському місті Кременчуці.

«Книга «Рекорди «Лукас». Солодкі шедеври» – іміджевий проєкт, в якому зібрані особливі досягнення Компанії, що визнані всією Україною. Підтримка та створення соціальних ініціатив – один з пріоритетних напрямків діяльності кондитерської компанії “Лукас”, тому з метою подальшого розвитку та поповнення цієї скарбнички ми реалізували ідею популяризації досягнень українського виробника солодощів – компанії “Лукас”.

Своєю роботою наша Команда робить вагомий внесок у розвиток пізнаваності Кременчука не тільки в межах України, а й далеко за її кордоном.

Проєкт «Рекорди «Лукас». Солодкі шедеври» є результатом спільної самовідданої праці багатьох людей.

Насамперед ми щиро дякуємо всій Команді «Лукас».

Дякуємо засновнику проєкту «Рекорди України» – Ігору Підчібій, генеральному директору – Ганні Крисюк та голові наглядової ради – Олегу Іваненко та всім, хто причетний до створення проєкту «Рекорди України».

Також висловлюємо щиру подяку міському голові Кременчука – Віталію Малецькому, кременчуцькому виконавчому комітету та молодіжному парламенту Кременчука за сприяння в реалізації задуманого», – прокоментувала Людмила Боталова – ініціаторка та керівник проєкту.

Ексклюзивне видання доступне для перегляду тут.

Поділитися

Більше новин