Лукас соціальний/Новини

Другий півфінал національного відбору Євробачення-2020 разом із солодким спонсором ТМ Lukas!

15 лютого о 19.00 під час другого півфіналу Національного відбору на Євробачення-2020, глядачі та журі обирали фіналістів з 8 конкурсантів. За можливість представити Україну на пісенному конкурсі в прямих ефірах телеканалів СТБ та UA: Перший боролися: MOONZOO feat. F.M.F. Sure, FO SHO, Еліна Іващенко, Олександр Порядинський, GARNA, KHAYAT, David Axelrod та гурт TVORCHI. 

За підсумками балів професійного журі та голосування телеглядачів до фіналу вийшли: TVORCHI, KHAYAT та David Axelrod. За підсумками першого туру Нацвідбору до фіналу вийшли KRUTЬ, Jerry Heil і гурт Go-A.

Яскравим завершенням цього вечора став виступ одного із найуспішніших гуртів вітчизняного шоу-бізнесу та фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2016 гурту The Hardkiss.

Епатажний колектив потішив глядачів піснею “Жива”. Цього разу було аж троє гостей , ще виступив конкурсант від Чехії Бенні Крісто та учасниця минулорічного юніорського «Євробачення» Софія Іванько — тут її виступ був практично дорослим. Солодкий спонсор показу  компанія  «Лукас» подарувала  талановитій гості, великий кошик солодощів.

Представник України на конкурсі визначиться 22 лютого, як завжди у прямому ефірі телеканалів СТБ та UA: Перший.

* Національний відбір на Євробачення-2020 – це пісенний конкурс, який визначає представника України на конкурсі, що відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердам.

Перший півфінал конкурсу пройшов 8 лютого, а 22 лютого у прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:Перший глядачі зможуть побачити виступи 6 фіналістів, які боротимуться за право представити Україну на міжнародній арені в Роттердамі.
Офіційна інформація взята з сайту Євробачення.

Поділитися

Більше новин