ГО Тут і зараз/Новини

Допомога переселенцям від благодійних організацій EDA та УОП спільно з ГО “Тут і Зараз”

29 квітня до Кременчука завітала команда з благодійної організації Edinburgh Direct Aid та програми Лідерство і Служіння – Leadership and Ministry Української освітньої платформи: Margaret Tookey, Knut Oderud та Ira Rohovyk. 

Команда енергійних, добрий та щирих людей. Ці добродії доставили в місто продукти, ліки, засоби гігієни, які особисто відвезли в центри тимчасового розміщення переселенців. 

Меггі волонтерка з Британії. Їй 72 роки. З 2014-го року разом зі своєю організацією Edinburgh Direct Aid вона волонтерить у Лівії на кордоні з Сирією. Історична жінка, адже здається вона була в усіх найгарячіших точках світу. 

Кнут волонтер з Норвегії. Майстерний водій, який доклав чимало зусиль у поїздках з гуманітарною місією. У цій справі також не один рік.

Іра – світла, щира, яскрава волонтерка зі Львова, яка підтримала, організувала та взяла участь у багатьох благодійних проєктах. Вона стала вірним супутником іноземних друзів та привезла допомогу від  Української освітньої платформи. 

Вони змогли підтримати опорну точку благодійності у Кременчуці і території довкола. 

“Але це б не вдалося без допомоги Анатолія Куліша, керівника ГО “Тут і Зараз”, який допомагає у місті вже тривалий час і знає всіх і все!”, – зазначила Іра у своєму Фейсбук. 

Анатолій Куліш:

68-ий день повномасштабного вторгнення московітських дикунів, гвалтівників, вбивць та злидарів у нашу квітучу Україну.

Ці вихідні провів з цікавими людьми. У гості заїхали волонтери пані Ірина зі Львову, пані Меггі з Британії та пан Кнут з Норвегії.

Розвозили допомогу по тимчасово переселених родинах. Багато спілкувалися з людьми, які змушені були покинути свої домівки (а у значної частини і домівок уже немає) внаслідок війни. Більшість людей досі не розуміють, чому розпочалася війна, яку “нікто нє ажидал”. Слухаючи їх, для себе зрозумів, що більшість людей і досі має своє ставлення до росії. Клянуть путіна, проте, звичайних московитів їм шкода. Це печально, що до суспільства очевидні речі доходять надто повільно…

Спілкуючись із закордонними волонтерами, розумієш, наскільки вони мислять глибше та логічніше. Велику повагу викликає те, що люди віддають свої кошти, свій час, покидають свої сім’ї, аби допомагати тут.

Пані Меггі 72 роки. Бачила у житті багато. Була в Сирії, в Китаї. Має орден від королеви, який вручала особисто Єлизавета ІІ.

І жіночка зараз тут. Допомагає, тягає сумки з продуктами, підтримує людей

Дякуємо неймовірній команді за допомогу вимушено переміщеним особам, що знаходяться в Кременчуці. Чекаємо в гості й у мирний час!

Поділитися

Більше новин