Лукас соціальний/Новини

ДОПОМОЖИ ДРУГУ. Є “ТУЗЯ” – Є ДРУЗІ!

11 липня на сцені Придніпровського парку міста Кременчук відбувся благодійний концерт «Допоможи другу». «Спецсервіс Кременчук» запросив компанію «Лукас» для отримання відзнаки «за вагомий внесок у захист безпритульних тварин”.

Кондитерська компанія «Лукас» – соціально активна компанія, яка допомагає в багатьох сферах не тільки рідному Кременчуку, а й всій Україні.

З 1 серпня 2019 року діє соціальний проєкт «Допомагаємо разом з «Тузя», який започаткувала компанія «Лукас». Протягом проєкту допомога надходила до «друзів менших» зі «Спецсервіс» (м. Кременчук) та «Сіріус» (м. Київ).

За цей час перерахована сума в 311 тис грн., особисто Спецсервісу – 120 тис. На ці кошти були придбані багато речей, медикаментів, корму, матеріалів і тд, без чого тваринки не обійшлися б.

Мета заходу – це звернути увагу на важливість відповідальності людей за тих, кого вони приручили. Неважливо собака це, папуга, хом’як чи кіт. Тож такі концерти створені в першу чергу для того, щоб змусити задуматися.

Окремим талісманом на заході була ростова лялька песика Тузі, який пригощав цукерками, запрошував охочих сфотографуватися біля брендової фотозони та дарував солодкий настрій мешканцям Кременчука.

В офіційній частині «Спецсервіс» відзначила кондитерську компанію «Лукас» подякою та чудовим подарунком за цінну допомогу та постійну підтримку.

 «Дякуємо вам за відзнаку! Кондитерська компанія «Лукас» – соціально активна компанія, тому вважаємо своїм обов’язком першочергово допомагати рідному Кременчуку.
Ми завжди повторюємо є «Тузя» – є друзі! Адже солодка ТМ «Лукас» товаришує зі «Спецсервіс Кременчук» уже майже 2 роки, допомагаючи та святкуючи разом! Долучайтеся й ви!», – подякувала представниця компанії.

Отже, допомога тим, хто її потребує – це обов’язок кожного, тому «Лукас» підтримує соціальні ініціативи та створює їх!

Поділитися

Більше новин