Відео галерея/Новини/Фотогаларея

День Сім’ї – найкраща традиція «Лукас»!

9 листопада став незабутнім днем для всіх співробітників «Лукас» та їх родин. Феєричне свято відбулось на гостинному стадіоні «Нефтехімік», який прийняв понад дві тисячі чоловік. Традиційне свято «День Сім’ї «Лукас» в цьому році було присвячене 20 – ти річчю Компанії. Не дивлячись на листопад місяць, погода в цей день порадувала теплом та сонцем. У центрі стадіону була розміщена професійна євро-сцена, з якої велася пряма трансляція свята на великий екран.

 Власники Компанії Віталій Лукацький та Олександр Порохня дали відмінний старт цього чудового дня. Зі сцени привітали всіх з 20 – річчям «Лукас», побажали провести його позитивно і зарядитися чудовим настроєм. Відкрили концертну програму вихованці «Духовної Застави» на чолі з наставником – протоієреєм Анатолієм Кулішем.

По-справжньому зарядили всіх святковою атмосферою, мега популярний народний колектив «Лісапетний батальйон». Від їх запального виступу, ноги самі просилися в танок, а жарти харизматичної Наталії Фаліон насмішили всіх. На сцені виступали і талановиті кременчужани. Неймовірний заряд отримав кожен від кращих танцювальних колективів і виконавців ДК «Нафтохімік». 

 На стадіоні життя вирувало!

Особливу увагу приділили дітям, для них побудували ціле місто з атракціонів та каруселей на будь-який смак. Тут можна було вдосталь «настибатись та набігатись», постріляти в тирі, з’їсти улюблені ласощі – солодку вату і поп-корн. У казковому містечку працювали справжні: пірати, фіксіки та улюблені персонажі популярних казок. Професійні аніматори малювали діткам аквагрим, моделювали іграшки з повітряних кульок. Наші «Лукасні» ростові ляльки «Тузя» і «Круасанчик» користувалися особливою популярністю, кожен хотів зробити с ними фото або селфі. А ось ляльки – гіганти «Полярний Мішка» і його друг «Панда» стали справжніми улюбленцями у публіки.

Величезний, колоритний фуд – корт так і вабив ароматами національної кухні. Кожен зміг ситно пообідати смачним «кулішом з м’ясом» приготованим на відкритому вогні. Ну і звичайно протягом всього свята діяв солодкий «безліміт» від «Лукас». Улюблені солодощі: печиво, круасанчики, цукерки «Тузя» можна було куштувати разом зі смачним трав’яним чаєм.

 Для справжніх, сильних чоловіків «Ковалі Кременчука» у «День Сім’ї «Лукас» організували справжню кузню, де можна було викувати “Сімейну Підкову “Лукас” або цукерку. За 4 години безперервної роботи, було виготовлено більше 150 виробів.

 Свято вийшло дуже яскравим, душевним та по-справжньому сімейним, чотири години пролетіли зовсім непомітно і всім хотілось продовження. У фіналі на сцену піднялись співробітники Департаменту Маркетингу «Лукас» на чолі з керівником Людмилою Боталовою, подарували солодкі подарунки та смачний фото-торт запальному «Лісапетному батальйону». Розчулені артистки не втримались та заспівали пісню на біс «Лісапет, мій лісапет» під гучні овації та феєричний кольоровий салют.

 Цю неймовірну подію власники Компанії організували для всіх співробітників «Лукас» та їх родин! З упевненістю можна сказати, свято залишиться у пам’яті кожного надовго. Було яскраво, смачно та солодко! «Лукас», уміємо працювати-уміємо – відпочивати !!!

Поділитися

Більше новин